اجتماعی

هواشناسی/باران و رعد و برق امروز در هوای تهران و البرز نمایان میشود !

طبق اعلام سازمان هواشناسی فردا با ورود سامانه بارشی به غرب کشور ابرناکی گاهی رگبار، رعد‌وبرق و وزش باد شدید پیش‌بینی شده است.

هواشناسی/تهرانی ها منتظر بارش‌های شدید طی روز های آتی باشید

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، به نقل از اندیشه قرن طبق اعلام سازمان هواشناسی فردا با ورود سامانه بارشی به غرب کشور ابرناکی گاهی رگبار، رعد‌وبرق و وزش باد شدید پیش‌بینی شده است.برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید.

هواشناسی/بارش باران و رعد و برق امروز مهمان هوای تهران و البرز می شود!

بارش باران و رعد و برق امروز مهمان هوای تهران و البرز می شود امروز با گذر موج تراز میانی جو کشور در استان‌های قزوین، البرز، تهران و غرب سواحل دریای خزر در ساعات بعدازظهر افزایش ابر گاهی رگبار، رعدوبرق و وزش باد شدید و در نقاط مستعد بارش تگرگ پیش‌بینی می‌شود.

فردا با ورود سامانه بارشی به غرب کشور در استان‌های قزوین، البرز، تهران، سمنان، خوزستان و غرب اصفهان و به‌تدریج در غرب سواحل دریای خزر ابرناکی گاهی رگبار، رعد‌وبرق و وزش باد شدید پیش‌بینی شده است.

هواشناسی

هواشناسی/باران و رعد و برق امروز در هوای تهران و البرز نمایان میشود !

طبق پیش‌بینی ( هواشناسی) سازمان هواشناسی، امروز یکشنبه در شرق خراسان رضوی و خراسان جنوبی رگبار پراکنده و وزش باد روی می‌دهد.

طبق هواشناسی امروز و فردا با گذر موج تراز میانی جو کشور در استان‌های واقع در شمال غرب دامنه‌های جنوبی البرز شامل قزوین، البرز، تهران، غرب سواحل دریای خزر و ارتفاعات زاگرس و البرز مرکزی به‌ویژه در ساعات بعدازظهر افزایش ابر گاهی رگبار، رعدوبرق و وزش باد شدید و در نقاط مستعد بارش تگرگ پیش‌بینی می‌شود.

سه‌شنبه با ورود سامانه بارشی به غرب کشور در شمال غرب غرب دامنه‌های جنوبی البرز شامل قزوین، البرز، تهران، شرق سمنان، نیمه شمالی خوزستان و غرب اصفهان و به‌تدریج در غرب سواحل دریای خزر ابرناکی گاهی رگبار، رعدوبرق و وزش باد شدید پیش‌بینی شده است.

روز چهارشنبه به‌تدریج از میزان بارندگی در غرب و جنوب غرب کاسته شده و در شمال غرب، دامنه‌های جنوبی البرز، سواحل دریای خزر و نیمه شمالی سمنان این وضعیت ادامه خواهد داشت. در شرق و شمال شرق کشور نیز ابرناکی و وزش باد گاهی بارش‌های پراکنده روی می‌دهد. پنجشنبه گستره بارندگی در برخی مناطق نوار شمالی کشور است و به‌تدریج این سامانه از شمال شرق کشور خارج می‌شود.

امروز در جنوب غرب و تا روز چهارشنبه شمال شرق و شرق کشور در برخی ساعات وزش باد شدید و گردوخاک پیش‌بینی می‌شود. همچنین امروز دریای خزر و تا روز دوشنبه خلیج‌فارس مواج است.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط