هوادارن چشم انتظار بازگشت آل کثیر به اوج

عیسی آل کثیر در دیدار پرسپولیس و گوا فیکس بود اما نمایش دلچسب از خودش به جا نگذاشت و با آل کثیر فصل گذشته تفاوت زیادی دارد .

به گزارش اندیشه معاصر؛ پرسپولیس در حالی شب گذشته موفق شد از سد گوا حریف خود در هفته سوم مسابقات لیگ قهرمانان آسیا عبور کند که در خط حمله این تیم زوج مدنظر هواداران پرسپولیس(آل کثیر-مغانلو) حضور داشتند اما در پایان عیسی آل کثیر که تا دقیقه ۸۰ بازی در زمین حضور داشت موفق به گلزنی مقابل این تیم نشد تا علیرغم فرصت هایی که داشت همچنان در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ پای او به گلزنی باز نشود.

عیسی آل کثیر که بر خلاف دوبازی قبلی مقابل الوحده و الریان به عنوان بازیکن ثابت زوج زوج شهریار مغانلو بود، اما ابتدا شهریار بیرون رفت تا آل کثیر مهاجم نوک باشد. نمایش آل کثیر نشان داد که شماره ۷۲ پرسپولیس با فرم ایده آل خود فاصله دارد. عیسی در ۸۰ دقیقه ای که فرصت بازی داشت نشان داد از شرایط آرمانی فاصله دارد، هر چند او یک گل زد که داور بازی آن را آفساید اعلام کرد.

عیسی آل کثیر در فصل گذشته لیگ قهرمانان هم پس از چهار بازی پایش به گلزنی و درخشش بیشتر باز شد و این احتمال وجود دارد که در ادامه رقابت ها عیسی در شرایط بازی قرار بگیرد و با دیگر توانایی هایش را اثبات کند. او در تمرینات انگیزه بالایی را از خود نشان داده و باید دید همانطور که فصل پیش بازیکن مورد علاقه هواداران پرسپولیس در این تیم بود می تواند به همان شرایط برگردد و گلزنی کند.

اولین گل عیسی آل‌کثیر پس از سپری کردن دوران طولانی محرومیت قبل از شروع دیدارهای لیگ قهرمانان، به ثمر رسید تا نشان داد که می‌خواهد جایگاه قبلی‌اش را در ترکیب این تیم به دست بیاورد اما دوری ۶ ماهه از فوتبال و دوری از تمرینات گروهی کار را برای بازگشت عیسی آل کثیر دشوار کرده است.