۱۰:۱۲ - ۱۴۰۲/۰۹/۰۸

همسان سازی حقوق بازنشستگان| واکنش وزیر کار به تصمیم مجلس برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ، وزیر کار در مورد مصوبه‌ی همسان سازی حقوق بازنشستگان گفت: اگر مجلس منابع این کار را تأمین کرده باشد، قطعا آن را اجرا می‌کنیم، در غیر اینصورت حتما با مشکل مواجه خواهیم شد. سید صولت مرتضوی، وزیر تعا...

همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ، وزیر کار در مورد مصوبه‌ی همسان سازی حقوق بازنشستگان گفت: اگر مجلس منابع این کار را تأمین کرده باشد، قطعا آن را اجرا می‌کنیم، در غیر اینصورت حتما با مشکل مواجه خواهیم شد.

سید صولت مرتضوی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در مورد تصمیم مجلس برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی گفت: اگر چنانچه نمایندگان منابعی برای این کار پیش‌بینی کرده‌اند، حتما اعلام کنند. آنچه ما از رسانه‌ها شنیده‌ایم این است که این منابع قرار است از طریقِ پرداختِ مطالباتِ صندوق‌ها پرداخت شود. این درحالی است که مطالباتِ صندوق‌ها بابتِ طلبی است که هزینه‌های آن قبلا انجام شده است.

وی ادامه داد: از طرفی طلبِ ما از دولت به قدری نیست که بخواهیم با آن این کار را انجام دهیم؛ یعنی هزینه‌ها به قدری بالاست که ما چنین طلبی از دولت نداریم که بگوییم دولت می‌تواند آن‌را تامین کند.

مرتضوی گفت: اگر مجلس منابع این کار را تأمین کرده باشد، قطعا آن را اجرا می‌کنیم، در غیر این صورت حتما با مشکل مواجه خواهیم شد.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار