۲۲:۳۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۱

اجتماعی

همسان سازی حقوق بازنشستگان در سال جاری به چه صورتی میباشد

همسان سازی حقوق بازنشستگان چند وقتی است که در ذهن افراد سوالهایی به وجود آورده است که در ادامه به تمامی سوالات پاسخ داده ایم. همسان سازی حقوق بازنشستگان

همسان سازی حقوق بازنشستگان در سال جاری به چه صورتی میباشد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصرهمسان سازی حقوق بازنشستگان چند وقتی است که در ذهن افراد سوالهایی به وجود آورده است که در ادامه به تمامی سوالات پاسخ داده ایم. همسان سازی حقوق بازنشستگان برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید.

همسان سازی حقوق بازنشستگان در سال جاری به چه صورتی میباشد

همسان سازی حقوق بازنشستگان چند وقتی است که در ذهن افراد سوالهایی به وجود آورده است که در ادامه به تمامی سوالات پاسخ داده ایم. همسان سازی حقوق بازنشستگان به افزایش دستمزد افراد در سال جدید برمیگردد که تمامی افراد موظف به انجام دادن آن هستند.

معوقات همسان سازی حقوق بازنشستگان واریز شد

واریز حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی از روز گذشته بیستم خردادماه آغاز شده است .

براساس جدول اعلامی سازمان تامین اجتماعی، پرداخت حقوق خرداد بازنشستگان از بیستم آغاز شده و براساس حروف الفبا پیش می‌رود؛ آخرین گروه بازنشستگان ۳۱ خرداد مستمری خود را دریافت خواهند کرد.

در عین حال براساس اعلام سازمان، معوقات فروردین بعد از پرداخت حقوق خرداد انجام می‌شود؛ حالا بازنشستگان می‌پرسند آیا این واریزی در ماه جاری صورت می‌گیرد یا باید منتظر پرداخت در تیرماه باشیم؟

همسان سازی حقوق بازنشستگان در سال جاری به چه صورتی میباشد

بازنشستگان خواستار تعیین زمان دقیق واریز معوقات فروردین خود هستند و می‌گویند: پیشتر قول داده بودند این بخش از مطالبات مزدی مستمری‌بگیران تامین اجتماعی با حقوق خرداد واریز می‌شود.

احسان قاضی‌زاده هاشمی سیاستمدار ایرانی است که نماینده دوره دهم، یازدهم و دوازدهم مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه فریمان و سرخس و بخش‌های احمدآباد و رضویه، استان خراسان رضوی است. قاضی‌زاده دارای گرایش اصول‌گرایی است و از اعضای ائتلاف بزرگ اصول‌گرایان بشمار می‌آید.

حقوق بازنشستگان در سال ۱۴۰۳ با افزایش ۲۰ درصدی مواجه می‌شود. افزایش ۲۰ درصدی حقوق بازنشستگان در حالی اعمال شد که بازنشستگان در طول سال ۱۴۰۲ بار‌ها از حقوق پایین خود گلایه داشتند.

احسان قاضی زاده هاشمی نماینده مجلس در حاشیه نشست ارائه گزارش و رسالت صندوق‌های بازنشستگی کشوری در تحقق شعار سال در جمع خبرنگاران اظهارداشت: همسان سازی حقوق بازنشستگان منابع آن در بودجه لحاظ و در جداول نهایی سهم ۴۰ درصدی برای اجرا در سال جاری تصویب شد.

وی بیان داشت: این موضوع به شورای نگهبان جهت بررسی ارسال و تا قبل پایان اردیبهشت ان اشاالله نهایی و از خرداد اجرایی خواهد شد. ۴۰ درصد میزان افزایش است و سال ۱۴۰۴ و ۱۴۰۵ نیز دو مورد افزایش ۳۰ درصدی خواهیم داشت.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط