۲۳:۰۰ - ۱۴۰۰/۱۲/۱۹

همدان انهدام باند سارقان باغ‌ها در همدان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،سرهنگ رضا زارعی گفت: به دنبال وقوع سرقت‌های متعدد باغات در شهرستان همدان و نظر بر مهار اینگونه سرقت‌ها و نارضایتی شهروندان از این موضوع بلافاصله دستگیری و شناسایی سارق یا سارقین بصورت جدی در دستور ...

همدان انهدام باند سارقان باغ‌ها در همدان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،سرهنگ رضا زارعی گفت: به دنبال وقوع سرقت‌های متعدد باغات در شهرستان همدان و نظر بر مهار اینگونه سرقت‌ها و نارضایتی شهروندان از این موضوع بلافاصله دستگیری و شناسایی سارق یا سارقین بصورت جدی در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت این پلیس قرار گرفت.

او گفت: با همکاری عوامل تجسس کلانتری ۱۱ و ماموران پلیس ۲ نفر از سارقین حرفه‌ای و سابقه دار به هویت‌های معلوم در حین سرقت دستگیری و به پلیس آگاهی منتقل شدند.

جانشین انتظامی استان همدان گفت: سارقان در بازجوئی‌های اولیه منکر هر گونه سرقتی بودند که سرانجام لب به اعتراف گشودند و به ۶۲ فقره سرقت از باغات اقرار و اعتراف کردند.

او گفت: در ادامه رسیدگی به پرونده عوامل این پلیس موفق شدند احدی از خریداران اموال مسروقه را نیز دستگیری کلیه اموال مسروقه کشف و به مالباختگان مسترد شد.

انتهای پیام/*

مطالب مرتبط

آخرین اخبار