۲۲:۳۰ - ۱۴۰۲/۰۶/۳۰

هشدار؛ خوردن این بستنی باعث مرگتان می شود!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،هشدار؛ خوردن این بستنی باعث مرگتان می شود!. ،در این مطلب قرار است شما را با عجیب ترین و خطرناک ترین بستنی جهان آشنا کنیم، مگر بستنی خوشمزه هم می‌تواند خطرناک باشد؟ بله! می‌تواند به اندازه‌ای خطرناک...

هشدار؛ خوردن این بستنی باعث مرگتان می شود!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،هشدار؛ خوردن این بستنی باعث مرگتان می شود!. ،در این مطلب قرار است شما را با عجیب ترین و خطرناک ترین بستنی جهان آشنا کنیم، مگر بستنی خوشمزه هم می‌تواند خطرناک باشد؟ بله! می‌تواند به اندازه‌ای خطرناک باشد که شما را به راحتی بکشد. درست مثل همین بستنی‌ای که الان می‌خواهیم به شما معرفی کنیم، یعنی کشنده ترین بستنی دنیا که قبل از خوردنش به شما یک برگه و خودکار می‌دهند تا زیر آن را امضا کنید. ببینید که چه چیزی این بستنی را این چنین کشنده و ترسناک کرده است.

بستنی مرگبار در اسکاتلند

خطرناک ترین بستنی جهان در واقع نفس شیطان نام دارد که از مجموعه‌ای از تندترین فلفل قرمزهای جهان تشکیل شده است. اگر بخواهیم دقیق‌تر باشیم، برای درست کردن آن از ۱.۵ میلیون واحد فلفل بی‌نهایت تند و سوزان استفاده شده است و همین باعث شده تا به آن لقب خطرناک ترین بستنی دنیا داده شود. بستنی Respiro del Diavolo توسط یکی از کافه داران شهر گلاسکو در اسکاتلند به نام مارتین باندونی به این شهر آورده شد. او ادعا کرده است که دستور ساخت این بستنی قرن‌ها مانند یک راز سر به مهر بوده است.

برای تست این بستنی باید بالای ۱۸ سال سن داشته باشید

در کشنده ترین بستنی دنیا چندین میلیون واحد فلفل بسیار تند استفاده می‌شود که گفته می‌شود ۵۰۰ برابر تندتر از سس تاباسکو است. در ضمن هر کسی هم اجازه خوردن این بستنی را ندارد. مشتریانی که دوست دارند این بستنی تند را تست کنند باید بالای ۱۸ سال سن داشته باشند و علاوه بر این قبل از خوردن، باید برگه‌ای را امضا کنند که در آن نوشته شده که خودشان تمام مسئولیت خوردن را بر عهده گرفته‌اند و در واقع سند مرگشان را باید امضا کنند.

این بستنی به معنای واقعی کلمه تند است. اگر عاشق فلفل‌هایی هستید که دهانتان را می‌سوزانند و نفستان را بند می‌آورند، این بستنی را دوست خواهید داشت. اما حتی با این حال هم خوردن آن حس بسیار عجیبی به شما می‌دهد و شما را از زمین جدا می‌کند چرا که بستنی پایه سرد و یخی‌ای دارد در صورتی که فلفل تند و داغ است.

انتهای پیام/*

مطالب مرتبط

آخرین اخبار