هشت پرسپولیسی در آستانه محرومیت از دربی

پرسپولیس با هشت بازیکن در آستانه محرومیت پای به دو دیدار حساس با ملوان و مس کرمان خواهد گذاشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، تیم پرسپولیس در موفق شد مس رفسنجان را شکست دهد که مهدی عبدی، میلاد سرلک و سروش رفیعی در این بازی کارت زرد گرفتند. در مجموع این فصل بازیکنان پرسپولیس ۳۷ کارت زرد گرفتند و سه بازیکن این تیم علیرضا بیرانوند، لئاندرو پریرا و مهدی ترابی هم با کارت قرمز جریمه شدند.

حالا سرخپوشان در شرایطی به استقبال دیدار با ملوان و مس کرمان خواهند گذاشت که ۷ بازیکن این تیم سه کارته هستند و سروش رفیعی نیز ۶ اخطار گرفته تا او نیز در آستانه محرومیت قرار بگیرد. سروش به عبارتی پرکارت‌ترین و خشن‌ترین بازیکن پرسپولیس است که اگر یک کارت زرد دیگر بگیرد، دوباره محروم خواهد شد.

گئورگی گولسیانی، علی نعمتی و وحدت حنانوف، سه مدافع در آستانه محرومیت پرسپولیس به شمار می‌روند. مهدی ترابی، وحید امیری و میلاد سرلک نیز عناصر میانی پرسپولیس هستند که با کارت زرد بعدی محروم خواهند شد. اما شاید مهره بی جانشین قرمزها، علیرضا بیرانوند باشد که سه کارته است و غیبتش در هر بازی، این تیم را در معرض آسیب جدی قرار خواهد داد.

حالا باید دید در بازی ملوان و مس کرمان کدام بازیکنان کارت زرد خواهند گرفت. محرومیت در این دو بازی از آن جهت اهمیت دارد که پرسپولیس بعد از این دو بازی به مصاف استقلال خواهد رفت و غیبت هر کدام از این بازیکنان، دست یحیی را برای شهرآورد حساس بسته‌تر از همیشه خواهد کرد.

محمد عمری، سینا اسدبیگی و کمال کامیابی‌نیا نیز بازیکنان دو کارته قرمزها به حساب می‌آیند که اگر در هر دو بازی کارت بگیرند، محروم می‌شوند.

سعید صادقی، مرتضی پورعلی‌گنجی، امید عالیشاه و مهدی عبدی هم یک کارت زرد در این فصل گرفته‌اند.

پایان*/

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.