هزینه سریال Lord of the Rings از هزینه ساخت سه گانه ارباب حلقه ها پیشی گرفت

[ad_1] سریال Lord of the Rings ساخته شبکه آمازون به طور رسمی هزینه ای بیشتر از فیلم های ارباب حلقه ها داشته است. رمان های Lord of the Rings به قلم جی آر آر تولکین یکی از پرفروش ترین و بهترین رمان های تمام دوران است که چندین اقتباس سینمایی حماسی از روی آن به […]

[ad_1]

سریال Lord of the Rings ساخته شبکه آمازون به طور رسمی هزینه ای بیشتر از فیلم های ارباب حلقه ها داشته است. رمان های Lord of the Rings به قلم جی آر آر تولکین یکی از پرفروش ترین و بهترین رمان های تمام دوران است که چندین اقتباس سینمایی حماسی از روی آن به کارگردانی پیتر جکسون ساخته شد. در سال ۲۰۱۸ بود که شبکه آمازون دنیای فانتزی را تکان داد وقتی دستور ساخت سریال  Lord of the Rings در چندین فصل را صادر کرد.

سریال Lord of the Rings ساخته شبکه آمازون به طور رسمی هزینه ای بیشتر از فیلم های ارباب حلقه ها داشته است.

داستان این سریال که بسیار پیش تر از اتفاقات فیلم The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring رخ می دهد، مربوط به دوره ای زمانی از تولکین است که با نام «عصر دوم» شناخته می شود. این دوره که ۳۴۴۱ سال به طول می انجامد و دوران شکل گیری حلقه به شمار می آید با شکست ارتش ساورون به پایان رسیده و حاوی چهره ها و داستان های متعدد جدیدی است. در سال ۲۰۱۹، آمازون از پروژه تولید ۲۰ اپیزود برای فصل اول این سریال خبر داده و در همان شرایط، ساخت فصل دوم آن را نیز تایید نمود. اخیراً خبرهای متعددی در مورد ساخت این سریال منتشر شده که شامل انتشار داستان سریال به صورت رسمی، کناره گیری تام باج از بازیگران در نظر گرفته شده برای این سریال و انتخاب وین چی ییپ به عنوان کارگردان جدید بودند.

سریال Lord of the Rings ساخته شبکه آمازون به طور رسمی هزینه ای بیشتر از فیلم های ارباب حلقه ها داشته است.

اکنون خبر جدید این است که سریال Lord of the Rings با هزینه ای بیشتر از آنچه تصور می شد ساخته خواهد شد. بر اساس گزارش رویترز، آمازون تاکنون بیش از ۴۶۵ میلیون دلار برای ساخت فصل اول سریال Lord of the Rings هزینه کرده است که بیش از بودجه مجموعه سه گانه فیلم های ارباب حلقه ها است. استوارت نش، وزیر توسعه اقتصادی و توریسم نیوزیلند اعلام کرده است که سرویس آمازون واجد شرایط کاهش مالیات فیلمبرداری در این کشور به مقدار ۱۱۶ میلیون دلار خواهد بود. وزیر توسعه اقتصادی و توریسم نیوزیلند که در ساخت این سریال با سرویس آمازون همکاری دارد، در این باره گفته است: «این پروژه باعث ایجاد موج جدیدی از برندسازی و ترویج توریسم در مقیاس بین المللی برای این کشور خواهد شد».

سریال Lord of the Rings ساخته شبکه آمازون به طور رسمی هزینه ای بیشتر از فیلم های ارباب حلقه ها داشته است.

آمازون برای ساخت ۵ قسمت از سریال Lord of the Rings نزدیک به ۱ میلیارد دلار بودجه در نظر گرفته که یکی از پرهزینه ترین سریال های تمام دوران خواهد بود. تاکنون جزییات این سریال کاملاً مخفی نگه داشته شده و تاریخ انتشار آن نیز اعلام نشده است. با توجه به محبوبیت داستان ارباب حلقه ها، کاملاً منطقی است آمازون برای ساخت نسخه سریالی تا به این اندازه ولخرجی کند. برای مطابقت با کیفیت فیلم های جکسون، آمازون باید هزینه های بسیاری در زمینه جلوه های ویژه و همچنین بیش از ۷۰۰ نفر بازیگر و تیم تولید آن انجام دهد. سریال Lord of the Rings به نویسندگی پاتریک مک کی و جی دی پین ساخته شده و به نظر می رسد به گرانقیمت ترین، پرزحمت ترین و بزرگ ترین سریال تاریخ تبدیل خواهد شد.

بیشتر بخوانید: مرد معتاد به تتو که ظاهر خود را شبیه اورک های Lord of the Rings کرده است


[ad_2]

Source link