22:46 - 1403/03/30

خودرو

هزینه حمل خودرو به قیمت نهایی محصول اضافه خواهد شد/ایران خودرو

کلیه شرایط عمومی و اختصاصی بخشنامه‌های فراخوان اولویت‌های سامانه یکپارچه فروش خودرو (متقاضیان عادی) در خصوص متقاضیان این بخشنامه لازم‌الاجرا خواهد بود.

هزینه حمل خودرو به قیمت نهایی محصول اضافه خواهد شد/ایران خودرو

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصربه نقل از قاب امروز کلیه شرایط عمومی و اختصاصی بخشنامه‌های فراخوان اولویت‌های سامانه یکپارچه فروش خودرو (متقاضیان عادی) در خصوص متقاضیان این بخشنامه لازم‌الاجرا خواهد بود.برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید

هزینه حمل خودرو به قیمت نهایی محصول اضافه خواهد شد/ایران خودرو

شرایط انتخاب و واریز وجه مجدد به تعداد محدود برای متقاضیان گروه دنا بهار ۱۴۰۳ سامانه یکپارچه ایجاد شد.

پژو ۲۰۷ آی به‌عنوان نسخه فیس‌لیفت و مجهزتر پژو ۲۰۶ توسط شرکت ایران‌خودرو تولید و به بازار خودرو ایران عرضه می‌شود. از نظر سطح ایمنی، پژو ۲۰۷i مشابه پژو ۲۰۶ به همان ۴ ستاره ایمنی اروپایی دست یافته و از سطح قابل قبول ایمنی برخوردار است. پژو ۲۰۷ آی از نظر ویژگی‌های ظاهری مانند چراغ‌های جلو و کاپوت به‌طور دقیق همانند مدل ۲۰۷ بوده اما در زمینه‌هایی نظیر خصوصیات فنی و پیشرانه با نسخه‌های پیشین تفاوت‌هایی دارد.

شرایط فروش اقساطی خودرو پژو ۲۰۷ آی با موتور TU3 و TU5 را بررسی می‌کند.در فروش اقساطی، خودرو ۲۰۷ آی با موتور TU5 با قیمت ۷۴۵ میلیون تومان به فروش می‌رسد. حداقل مبلغ پیش پرداخت برای خرید این خودرو ۵۰ درصد از قیمت فعلی آن خواهد بود و مبلغ باقی مانده در اقساط ۶، ۱۲، ۱۸، ۲۴ یا ۳۰ ماهه پرداخت خواهد شد.

قیمت پژو ۲۰۷ آی با موتور TU3 نیز در این فروش اقساطی ۶۶۰ میلیون تومان است. حداقل مبلغ پیش پرداخت برای خرید قسطی این ۲۰۷ آی نیز ۵۰ درصد و اقساط آن ۶، ۱۲، ۱۸، ۲۴ یا ۳۰ ماهه خواهد بود.

خودرو

هزینه حمل خودرو به قیمت نهایی محصول اضافه خواهد شد/ایران خودرو

تحویل فوری خودرو و ثبت سند به نام خریدار از مزایای خرید اقساطی ۲۰۷ آی به شمار می‌رود.پژو ۲۰۷ آی با موتور TU5 تنفس طبیعی ۴ سیلندر و ۱۶ سوپاپ با حجم ۱.۶ لیتر روانه بازار شده است. این موتور هرچند قدیمی است و در سال‌های اخیر با افت کیفیت و راندمان رو به رو شده، اما همچنان می‌تواند قدرت ۱۰۶ اسب بخار و ۱۴۲ نیوتن متر گشتاور تولید کند که برای این هاچ بک مناسب است.

پژو ۲۰۷ آی TU3 به پیشرانه ۱.۴ لیتری و ۸ سوپاپ TU3 مجهز شده که این ۷۵ اسب بخار قدرت را با گشتاور ۱۱۸ نیوتن متر تولید می‌کند و جعبه دنده ۵ سرعته دستی توان را به چرخ‌های جلوی این هاچ بک می‌رساند. وزن این خودرو هزار و ۵۹ کیلوگرم بوده و در محور عقب آن ترمزهای کاسه‌ای به کار رفته است.

مصرف سوخت ترکیبی پژو ۲۰۷ آی TU3حدود ۶.۳۶ لیتر به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر اعلام شده، و ایران خودرو می گوید که این خودرو مصرف سوخت کمتری نسبت به نسخه TU5 دارد.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط