۱۳:۰۰ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۴

هاآرتص: ارتش مناطق تیرباران نامرئی در نوار غزه ترسیم کرده است

یکی از روزنامه‌های رژیم صهیونیستی از اقدام ارتش این رژیم در ترسیم مناطق تیرباران در نوار غزه طی حملات و یورش‌هایش نوشت.

هاآرتص: ارتش مناطق تیرباران نامرئی در نوار غزه ترسیم کرده است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، روزنامه عبری زبان «هاآرتص» نوشت برخی مسؤولان نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در واکنش به خبر هدف قرار دادن ۹۰۰۰ مبارز فلسطینی گفته‌اند «بیشتر آنها غیرنظامی بودند و تنها دلیل برای کشتن آنها این بود که آنها وارد مناطق تیرباران نامرئی شدند که سربازان ارتش ترسیم کردند.»

افشای جنایات رژیم اشغالگر صهیونیستی پس از آن انجام شد که شبکه خبری «الجزیره» تصاویری را از ترور چهار جوان فلسطینی بی‌دفاع در خان‌یونس توسط موشک‌های ارتش رژیم صهیونیستی منتشر کرد.

در همین رابطه یکی از افسران ارشد ارتش این رژیم گفت این اتفاق بی‌نهایت خطرناک است، آنها مسلح نبودند و در منطقه‌ای که در حال حرکت بودند، خطری برای نیروهای ما ایجاد نمی‌کردند.

هاآرتص در ادامه نیز نوشت آنچه در مورد این چهار جوان فلسطینی رخ داد، تنها یک نمونه از نحوه قتل فلسطینی‌ها در نوار غزه با آتش ارتش بود.

این روزنامه عبری زبان ادامه داد هیچ دستورالعمل مکتوبی درباره مناطق تیرباران در پایگاه‌های ارتش وجود ندارد، اما این به معنای آن نیست که این مساله برای سربازان ناآشنا است و گواه آن تحقیقی است که در خصوص قتل سه تن از اسرای صهیونیست در محله الشجاعیه انجام شد.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع : ایسنا

مطالب مرتبط

آخرین اخبار