نگرانی هواداران؛ مهدی ترابی امکان جدایی دوباره از پرسپولیس را دارد؟

مهدی ترابی که در العربی قطر دوران خوبی را پشت سر گذاشت، در لیگ قهرمانان آسیا درخشیده و باز هم مورد توجه چند تیم عربی قرار گرفته است. خبرورزشی – وقتی مهدی ترابی از العربی قطر به پرسپولیس برگشت، قرارداد خود را به مدت یک و نیم فصل تمدید کرد و حالا تا پایان لیگ […]

مهدی ترابی که در العربی قطر دوران خوبی را پشت سر گذاشت، در لیگ قهرمانان آسیا درخشیده و باز هم مورد توجه چند تیم عربی قرار گرفته است.

نگرانی هواداران؛ مهدی ترابی امکان جدایی دوباره از پرسپولیس را دارد؟

خبرورزشی – وقتی مهدی ترابی از العربی قطر به پرسپولیس برگشت، قرارداد خود را به مدت یک و نیم فصل تمدید کرد و حالا تا پایان لیگ بیست و یکم با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد. هواداران پرسپولیس می‌توانند امیدوار باشند که ستاره تیمشان در این تیم می ماند و قرار نیست به این زودی ها دوباره ترانسفر شود.

حتی اگر قرار باشد ترابی فصل آینده دوباره لژیونر شود، باید پولی بابت رضایتنامه به باشگاه پرسپولیس پرداخت کند. درست مثل ماجرای اللهیار صیادمنش که به اروپا رفت و بابت انتقال او پول خوبی به باشگاه استقلال رسید. ترابی در سه بازی گذشته لیگ قهرمانان آسیا ستاره تیمش بوده و توجه تمام کارشناسان آسیایی را به خود جلب کرده است. طبعاً یحیی گل‌محمدی هم از او رضایت کامل دارد و امیدوار است مهدی در دیدارهای دور برگشت هم مثل سه بازی اول بدرخشد.

بیشتر بخوانید:

  • طغیان یک مدافع قدیمی علیه مهاجمان پرسپولیس/ خط و نشان سوپرمن در آسیا

منبع: خبرورزشیخبر ورزشی