۰۲:۳۰ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۸

نکونام: باخت‌ های سپاهان بی اهمیت است| تا پای جان می‌جنگیم

جواد نکونام، سرمربی استقلال معتقد است علاوه براینکه بازیکنان تیمش باید تا پای جان تلاش کنند، در عین حال نباید هیچ توجهی به بازی‌های اخیر سپاهان داشته باشند.

نقل و انتقالات استقلال با پای درمیونی این ستاره سپاهانی / وینگر سپاهان در دستان حاج مصطفی / یاغی سپاهان: برای استقلال، خودم رضایت‌نامه می‌گیرم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،جواد نکونام در نشست خبری پیش از بازی شرکت نکرد، اما نسبت به بازی با سپاهان بی تفاوت هم نبود. سرمربی استقلال با انتشار یک استوری جهت داراز این جمله استفاده کرد: تا آخرین نفس برای استقلال.

این جمله هم می‌تواند خطاب به هوادارانی باشد که به ورزشگاه می‌روند و هم بازیکنان. ظاهرا نکونام با انتشار این استوری قصد داشته هم بازیکنانش را تهییج کند و هم هواداران را.

باید دید که واکنش بازیکنان نسبت به این استوری چه خواهد بود و آیا همچون نوشته سرمربی عمل خواهند کرد و تا پای جان برای تیم خواهند جنگید؟!

هوادارن استقلال نیز روز سختی پیش رو دارند و با توجه به سرمای شدید هوا باید ۹۰ دقیقه تیم خود را حمایت کنند. استوری نکونام تا برای هواداران استقلال نیز بسیار انگیزه ساز است.

بی توجهی به باخت‌های سپاهان

اما سرمربی استقلال در حین تمرینات روز‌های اخیر نیز صحبت‌های زیادی درباره بازی با سپاهان با بازیکنانش داشته که جالب توجه است. نکونام از بازیکنان خود خواسته توجهی به باخت‌های مکرر حریف نداشته باشند.

سپاهان در ۵ بازی پی در پی باخته و شرایط مناسبی از لحاظ روحی ندارد. نکونام، اما براین باور است که سپاهان تیم بزرگی است و از بازیکنانش خواسته بازی‌های قبل را هرگز ملاک قرار ندهند.

حتی نکونام از بازی‌های اخیر سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا نزد بازیکنانش تعریف کرده و گفته این تیم مقابل الهلال بدشانسی آورده و فوتبال رو به جلو و خوبی به نمایش گذاشته است. بدون شک اگر بازیکنان استقلال ۵ شکست اخیر سپاهان را ملاک قرار دهند نتیجه مطلوبی عاید‌شان نخواهد شد.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط