نمره خوب دو پرسپولیسی مقابل فارنسه

علی علیپور با گلزنی مقابل فارنسه، هم به اولین گل خود در لیگ رسید و هم توانست نمره بالایی از سوی رسانه پرتغالی کسب کند. خبرورزشی – شب گذشته در چارچوب هفته بیست و ششم لیگ پرتغال، ماریتیمو به مصاف فارنسه رفت و توانست با گلزنی علی علیپور به برتری یک بر صفر دست یابد. […]

علی علیپور با گلزنی مقابل فارنسه، هم به اولین گل خود در لیگ رسید و هم توانست نمره بالایی از سوی رسانه پرتغالی کسب کند.

نمره خوب دو پرسپولیسی مقابل فارنسه

خبرورزشی – شب گذشته در چارچوب هفته بیست و ششم لیگ پرتغال، ماریتیمو به مصاف فارنسه رفت و توانست با گلزنی علی علیپور به برتری یک بر صفر دست یابد.

علیپور پس از مدت ها توانست اولین گل خود را در لیگ پرتغال به ثبت رساند و نمره ای خوب از سوی رسانه پرتغالی کسب کند. از سوی دیگر امیر عابدزاده نیز در دروازه ماریتیمو درخشان ظاهر شد و توانست عنوان برترین بازیکن میدان از سوی لیگ پرتغال را کسب کند.

اگرچه طبق بررسی لیگ پرتغال، عابدزاده بهترین بازیکن زمین شد ولی سایت آماری گل پوینت، علی علیپور را با نمره ۶.۵ بهترین بازیکن ماریتیمو دانست.

گل پوینت برای عابدزاده نیز نمره بالای ۶.۱ را تخمین زد تا بازیکنان ایرانی شب خوبی را در لیگ پرتغال کسب کنند.

ماریتیمو با این برد ۲۴ امتیازی شد و توانست از قعر جدول ۲ پله فاصله گیرد و برای عدم سقوط بجنگد. در لیگ پرتغال، در انتهای جدول فامیلیکائو با ۲۶ امتیاز چهاردهم، بوایشتا با ۲۵ امتیاز پانزدهم و ماریتیمو با ۲۴ امتیاز شانزدهم است. ماریتیمو باید بتواند از سوی رده شانزدهم فاصله گیرد تا به لیگ دسته پایین تر سقوط نکند. تیم‌های فارنسه با ۲۲ امتیاز و ناسیونال با ۲۱ امتیاز در رده های هفدهم و هجدهم جای گرفته اند.

بیشتر بخوانید:

  • مهرداد محمدی بهترین بازیکن هفته پایانی لیگ ستارگان شد

خبر ورزشی