نماینده ولی‌فقیه در کردستان از دفتر استانی تسنیم بازدید

[ad_1] به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، «حجت‌الاسلام و المسلمین عبدالرضا پورذهبی» نماینده ولی فقیه در استان کردستان، دقایقی پیش با حضور در خبرگزاری بین‌المللی تسنیم در استان کردستان از بخش‌های مختلف این مجموعه بازدید و با خبرنگاران این رسانه گفت‌وگو کرد. وی در این دیدار از عملکرد و تلاش‌های خبرنگاران خبرگزاری تسنیم در استان کردستان تشکر کرد و […]

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، «حجت‌الاسلام و المسلمین عبدالرضا پورذهبی» نماینده ولی فقیه در استان کردستان، دقایقی پیش با حضور در خبرگزاری بین‌المللی تسنیم در استان کردستان از بخش‌های مختلف این مجموعه بازدید و با خبرنگاران این رسانه گفت‌وگو کرد.

وی در این دیدار از عملکرد و تلاش‌های خبرنگاران خبرگزاری تسنیم در استان کردستان تشکر کرد و در ارتباط با نحوه فعالیت این رسانه گفت: خبرنگاران این رسانه از نیروهای خوب، مؤدب، پرکار، پرتلاش و همراه با نظام هستند و اینها جزئی از صفات آنان است که برای همه این عزیزان آرزوی موفقیت می‌کنم.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان همچنین در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی این خبرگزاری درباره مسائل انتخابات به گفتگو پرداخت که به زودی مشروح آن منتشر می‌شود.

مدیر دفتر خبرگزاری تسنیم در استان کردستان نیز در این بازدید با ارائه گزارشی از عملکرد و کارهای انجام‌شده در حوزه‌های مختلف، به تشریح برنامه‌ها و چشم‌اندازهای این رسانه در سال‌جاری و انتخابات پیش‌رو در استان پرداخت.

گفتنی است؛ حجت‌الاسلام و المسلمین عبدالرضا پورذهبی متولد ۱۳۴۲ در شهر خرمشهر بوده که پس از اخذ دیپلم اقتصاد در سال ۱۳۵۹ وارد حوزه‌های علمیه شده و دروس خارج را در محضر آیات عظام گنجی و تبریزی به پایان رسانده و از سال ۱۳۶۶ تبلیغ و فعالیت خود را در استان هرمزگان و سیستان و بلوچستان آغاز کرده و بیش از ۲۰ سال در این مناطق فعالیت تبلیغی و فرهنگی داشته است.

وی در سال ۱۳۸۷ وارد دانشگاه سیستان و بلوچستان شده و تا سال ۱۳۹۴ به‌عنوان نماینده ولی فقیه در این دانشگاه به تبلیغ و تدریس پرداخته و پس از آن در همین جایگاه در دانشگاه شهید بهشتی تهران به فعالیت خود ادامه داده و تدریس مستمر در مراکز حوزوی و دانشگاهی از سوابق نماینده ولی فقیه در استان کردستان به شمار می‌رود.

حجت‌الاسلام پورذهبی در سال‌های متمادی سفرهای متعدد کاری و فرهنگی تبلیغی به استان کردستان داشته و به همین دلیل شناخت کاملی از شرایط فرهنگی، دینی و اجتماعی کردستان دارند و در ۱۲ شهریورماه سال گذشته با حکم رهبر معظم انقلاب اسلامی به عنوان نماینده جدید ولی فقیه در استان کردستان منصوب شد.

انتهای پیام/۴۸۱/ ع

[ad_2]

Source link