نقل و انتقالات پرسپولیس خدشه دار شد / نگرانی شدید یحیی و رضاخان از پاتک بی امان سردار در نقل و انتقالات / ماموریت حاج رضا درویش به یحیی/ گل محمدی شخصا وارد میدان شد!

سرمربی پرسپولیس در دیدار با رضا درویش روی خرید سعید صادقی تأکید زیادی داشته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ANDISHEMOASER News Agency، نقل و انتقالات پرسپولیس خدشه دار شد / نگرانی شدید یحیی و رضاخان از نقل و انتقالات سرخ پوشان / ماموریت حاج رضا درویش به یحیی/ گل محمدی شخصا وارد میدان شد!

نگرانی گل محمدی از استقلالی شدن شاگردش/ یحیی خودش دست به کار می‌شود؟

شنیدیم یحیی گل‌محمدی در دیدار با مدیرعامل باشگاه روی این موضوع تأکید داشته است که نباید اجازه بدهیم بهترین پاسور لیگ برتر استقلالی شود.

سرمربی پرسپولیس معتقد است زوج سعید صادقی و مهدی ترابی می‌تواند بالای ۲۰ پاس گل برای سرخپوشان در لیگ بیست و دوم درپی داشته باشد.

هرچند خود یحیی گل‌محمدی هم خوب می‌داند سعید صادقی در حال حاضر روی بورس‌ترین (!) بازیکن نقل و انتقالات تابستانی است اما اصرار فراوانی دارد شاگرد قدیمی‌اش در شهرخودرو، به هر قیمت ممکن پرسپولیسی شود. از طرفی استقلالی شدن سعید صادقی یک پیروزی نقل و انتقالاتی برای رقیب پرسپولیس است و یحیی گل‌محمدی نیز به خوبی به این موضوع واقف و آگاه است.

نقل و انتقالات پرسپولیس خدشه دار شد / نگرانی شدید یحیی و رضاخان از نقل و انتقالات سرخ پوشان / ماموریت حاج رضا درویش به یحیی/ گل محمدی شخصا وارد میدان شد!

نقل و انتقالات پرسپولیس خدشه دار شد / نگرانی شدید یحیی و رضاخان از نقل و انتقالات سرخ پوشان / ماموریت حاج رضا درویش به یحیی/ گل محمدی شخصا وارد میدان شد!

شنیدیم شاید یحیی گل‌محمدی برای راضی کردن شاگرد قدیمی خودش دست به کار شده و تلفنی از این بازیکن بخواهد به پرسپولیس ملحق شود، شاید!

برای عضویت در کانال اندیشه معاصر کلیک کنید.

انتهای پیام/*