۱۲:۳۶ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۶

نقل و انتقالات جنجالی| ستاره نیمکت نشین پرسپولیس به استقلال می‌رود!؟

سعید صادقی بعد از حضور اورونوف تبدیل به بازیکنی نیمکت نشین در ترکیب تیم پرسپولیس شده و کمتر از گذشته به میدان می‌رود تا همین مسئله باعث شود...

نقل و انتقالات

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، در تعطیلات نوروزی و به خاطر تعطیلی مسابقات و تمرینات تیم‌‎های باشگاهی و بی‌خبری بعضا شایعاتی در فضای مجازی مطرح می‌شود که از اساس، پایه و مبنای درستی ندارد و حتی یک صحبت خودمانی دو جمله‌ای را هم نمی‌توان به عنوان فکت برای انتشار آن شایعه یا به زعم منتشرکنندگان آن، خبر مطرح کرد.

بمب نیمکت نشین پرسپولیس به استقلال می‌رود!؟

اخیرا در فضای مجازی این خبر مطرح شد که سعید صادقی وینگر مازندرانی پرسپولیس در پایان فصل جاری به استقلال خواهد رفت که یکی از مدیران باشگاه پرسپولیس از اساس این شایعه را تکذیب کرد.

سعید صادقی بعد از حضور اورونوف تبدیل به بازیکنی نیمکت نشین در ترکیب تیم پرسپولیس شده و کمتر از گذشته به میدان می‌رود تا همین مسئله باعث شود چنین شایعاتی در فضای مجازی بیرون بیاید اما واقعیت اینکه هیچ پایه و اساس درستی ندارد.

البته استقلال تابستان سال ۱۴۰۱ نیز به شدت دنبال جذب صادقی بود که فصل قبل از آن در گل گهر درخشیده و بیشترین پاس گل را داده بود اما در نهایت صادقی پرسپولیس را انتخاب کرد.

همان موقع البته پرویز مظلومی عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس این انتقال را بی اهمیت و صادقی را بازیکنی معمولی خطاب کرد تا همواره بعد از درخشش صادقی در پرسپولیس، هواداران این تیم با لقب «بازیکن معمولی» به رقیب و مدیرانش طعنه بزنند.

بمب نیمکت نشین پرسپولیس به استقلال می‌رود!؟

با این حال صادقی حالا بعد از یک و نیم فصل بازی در ترکیب اصلی پرسپولیس و پس از جدایی یحیی گل محمدی تبدیل به بازیکنی نیمکت نشین شده در چهار پنج مسابقه اخیر تیمش بعضا به عنوان مهره جاشین وارد زمین شده است که شاید همین مسئله شرایط او را در پایان فصل دستخوش تغییر کرده و منجر به اتخاذ تصمیماتی تازه کند.

صادقی یکی از آن دوازده بازیکنی است که در پایان فصل جاری قراردادشان با پرسپولیس به پایان می‌رسد.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار