نقل و انتقالات استقلال/ تکلیف مهدی قایدی و محمد محبی با استقلال روشن شد؟

در هفته‌ها و ماه‌های گذشته در رابطه با بدهی باشگاه استقلال به دو تیم خارجی موضوع جدایی محبی و قایدی به شکل جدی مورد نظر هواداران استقلال بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر به نقل از خبر ورزشی،در ابتدای لیگ برتر بیست و دوم محمد محبی از باشگاه سانتا کلارا پرتغال و مهدی قایدی از باشگاه شباب الاهلی امارات با قراردادی قرضی تا تاریخ نهم تیرماه سال ۱۴۰۲ به این تیم پیوستند.

در این مدت باشگاه استقلال در دوران مدیرعاملی مصطفی آجورلو و علی فتح الله زاده در پرداخت حق انتقال قرضی این دو بازیکن تاخیرهایی داشت که با شکایت هر دو باشگاه پرتغالی و اماراتی پیگیری شد اما در نهایت بدهی‌ها ظرف ماه‌های پایانی سال ۱۴۰۱ و هفته‌های گذشته تسویه شد تا از این بابت مشکلی برای ادامه همکاری این دو بازیکن و شکایت احتمالی وجود نداشته باشد. حالا و با درخشش مهدی قایدی در کنار محمد محبی به عنوان بهترین مهاجمان گلزن تیم استقلال طرفداران این تیم امیدوارند تا هر طور شده آنها برای فصل آینده در خدمت این تیم باقی بمانند.

حجت کریمی، سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال در گفت‌وگویی که با خبرورزشی انجام داد، در ارتباط با نگرانی هواداران برای تمدید قرارداد برخی از بازیکنان ستاره این تیم از جمله مهدی قایدی و محمد محبی گفت: «هواداران در این شرایط بیش از هر چیز به فکر حمایت از تیم باشند. من به آنها قول می‌دهم که صددرصد هر دو نفر این عزیزان را در استقلال نگه می‌داریم».

وی افزود: «با اینکه قرارداد آنها قرضی است و در پایان مدت قراردادشان باید به تیم باشگاهی شان برگردند اما شرایطی اتخاذ می‌کنیم که هرگز این اتفاق نیفتد و هر مشکلی هم در این مسیر وجود داشته باشد آن را حل و فصل می کنیم».

شنیده‌ها از باشگاه استقلال نیز حاکی از آن است یکی از درخواست‌های ساپینتو برای تمدید قراردادش حفظ نفراتی از جمله قایدی محبی در خط حمله این تیم است.

پایان*/

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.