۱۷:۵۴ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۲

نقش جدید ستاره نیمکت نشین پرسپولیس

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر به نقل از خبرورزشی،نقش جدید ستاره نیمکت نشین پرسپولیس. سروش رفیعی هافبک فانتزی باز پرسپولیس بعد از شروع مجدد بازی‌های لیگ برتر در ترکیب اصلی تیمش به میدان نرفته است. سروش در دیدار مقابل گل گهر و در...

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل النصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر به نقل از خبرورزشی،نقش جدید ستاره نیمکت نشین پرسپولیس. سروش رفیعی هافبک فانتزی باز پرسپولیس بعد از شروع مجدد بازی‌های لیگ برتر در ترکیب اصلی تیمش به میدان نرفته است. سروش در دیدار مقابل گل گهر و در جریان برتری دو گله تیمش اصلا فرصت بازی پیدا نکرد و نیمکت نشین بود.

با این حال رفیعی در نیمه دوم پشت دروازه مشغول گرم کردن بود تا در صورت صلاحدید یحیی گل محمدی به بازی بیاید. نکته جالب در خصوص سروش اینکه او در تمام مدتی که مشغول گرم کردن بود، یک لحظه هم از جریان بازی غافل نشد و با شور و اشتیاق زیادی بازی را دنبال می‌کرد.

رفیعی بارها از پشت دروازه به همبازیانش نکاتی را گوشزد می‌کرد و در نقش یک مربی برای تیمش ظاهر شد که در نوع خودش جالب بود. سروش همچنین بعد از گل دوم پرسپولیس به شدت خوشحالی کرد و بارها سینا اسدبیگی را به خاطر گل تماشایی که به ثمر رساند، مورد ستایش قرار داد.

انتهای پیام/*

مطالب مرتبط

آخرین اخبار