اخبار اقتصادی

نحوه ی ثبت نام وام ۲۰۰ میلیون تومانی موسسه اعتباری نور

موسسه اعتباری نور یکی از موسسات پولی و بانکی ایران است که به منظور افزایش رضایت خاطر مشتریان خود طرح تسهیلاتی به نام «صدف نور»وام

وام‌

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصربه نقل از اندیشه قرن موسسه اعتباری نور یکی از موسسات پولی و بانکی ایران است که به منظور افزایش رضایت خاطر مشتریان خود طرح تسهیلاتی به نام «صدف نور» وام  برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید.

نحوه ی ثبت نام وام ۲۰۰ میلیون تومانی موسسه اعتباری نور

موسسه اعتباری نور یکی از موسسات پولی و بانکی ایران است که به منظور افزایش رضایت خاطر مشتریان خود طرح تسهیلاتی به نام «صدف نور» را تدارک دیده است. این وام ۲۰۰ میلیون تومانی با سود ۲۳ درصد ارائه می‌شود.افرادی که در یکی از شعب موسسه اعتباری نور حساب قرض الحسنه داشته و مایل به دریافت وام ۲۰۰ میلیون تومانی این مجموعه هستند باید دو ضامن رسمی مورد تایید این مجموعه داشته باشند. گذشته از داشتن ضامن رسمی، لازم است به مدت دو ماه از خواب سپرده فرد گذشته باشد تا بتواند وام مذکور را دریافت کند. سود این وام مطابق آخرین مصوبه بانک مرکزی ۲۳ درصد بوده و امکان بازپرداخت آن طی ۲۴ ماه وجود دارد.

وامی

نحوه ی ثبت نام وام ۲۰۰ میلیون تومانی موسسه اعتباری نور

میزان اقساط این وام با توجه به شرایط و زمان بازپرداخت و میزان سود به ۱۰ میلیون و ۴۷۴ هزار و ۶۶۱ تومان می‌رسد. کل سود این تسهیلات ۵۱ میلیون و ۳۹۱ هزار و ۸۶۹ تومان است. جمع رقم وام و سود آن نیز به ۲۵۱ میلیون و ۴۴۶ هزار و ۸۶۹ تومان می‌رسد.

موسسه مالی اعتباری نور چگونه شکل گرفت؟

موسسه مالی اعتباری نور در راستای تمکین سیاست‌های ساماندهی موسسات اعتباری از تجمیع تعاونی‌های اعتبار کارسازان آینده، پیشگامان کویر یزد، صندوق‌های قرض الحسنه ریحانه گستر و مشیز در آبان ماه سال ۱۳۹۱ شکل گرفت.این مجموعه از سال ۹۱ تاکنون انواع خدمات پولی و بانکی را به مشتریان خود عرضه کرده است. موسسه مالی اعتباری نور تاکنون توانسته نشان رضایتمندی مشتری اجلاس سراسری مدیریت مشتری مداری ۹۶، رتبه برتری اطلاع رسانی رمز پویا در شبکه بانکی در سال ۹۸، رتبه برتر تعاونی مسکن اداره کل تعاون و امور اجتماعی در سال ۹۹ و … را به دست آورد.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط