15:30 - 1403/03/13

نحوه ثبت نام وام ۲۰۰ میلیون تومانی بانک کارآفرین با اقساط ۵ میلیونی

مشتریان بانک کارآفرین که در این مجموعه سپرده قرض الحسنه دارند، بدون ایجاد میانگین حساب و با شرایطی که در ادامه ذکر خواهد شد، امکان درخواست برای تسهیلات 200 میلیون تومانی طرح «صبا» را دارند.

وامی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، مشتریان بانک کارآفرین که در این مجموعه سپرده قرض الحسنه دارند، بدون ایجاد میانگین حساب و با شرایطی که در ادامه ذکر خواهد شد، امکان درخواست برای تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی طرح «صبا» را دارند.

افرادی که متقاضی وام ۲۰۰ میلیون تومانی بانک کارآفرین هستند باید دو ضامن رسمی داشته باشند. در صورتی که تمامی مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان وام به فرد اختصاص پیدا کند، علاوه بر ارائه دو ضامن رسمی به سند ملکی نیز احتیاج دارند. لازم به ذکر است که علاوه بر این ضمانت‌ها، ۲۲ درصد مبلغ تسهیلات نیز به عنوان ضامن تا زمان تسویه کامل اقساط در بانک مسدود خواهد ماند. سود این وام ۲۴ درصد بوده و مدت زمان بازپرداخت آن با توجه به مبلغ دریافتی متنوع خواهد بود. در کل بازپرداخت تسهیلات از مدت زمان ۶۰ ماه فراتر نخواهد رفت.

 

وام مسکن ۴۰۰ میلیون تومانی به چه کسانی تعلق می گیرد؟

با در نظر گرفتن مبلغ وام، نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت، میزان هر قسط ۵ میلیون و ۷۵۳ هزار و ۵۹۳ تومان خواهد بود. کل سود تسهیلات به ۱۴۵ میلیون و ۲۱۵ هزار و ۵۹۰ تومان می‌رسد و جمع رقم وام و سود آن ۳۴۶ میلیون و ۱۷۵ هزار و ۵۹۰ تومان خواهد بود.

از آغاز به کار بانک کارآفرین تا برخی دستاوردهای آن

بانک کارآفرین از هجدهم آذرماه سال ۱۳۷۸ شروع به کار کرد و در حال حاضر با ارائه خدماتی مانند بانکداری الکترونیکی، انواع خدمت بانکی و تسهیلات بین المللی به مشتریان خدمت رسانی می‌کند.

این مجموعه تاکنون توانسته نشان برنز پنجمین جایزه ملی مدیریت منابع انسانی، رتبه اول بهره وری در گروه بانک‌ها و موسسات اعتباری بین ۵۰۰ شرکت بزرگ ایران، رتبه سوم در پاسخگویی به شهروندان در بین بانک‌های دولتی و خصوصی و … را به دست آورد.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع : رده

مطالب مرتبط