۲۰:۳۳ - ۱۴۰۲/۱۱/۲۶

اخبار پرسپولیس؛

نتیجه بازی پرسپولیس و المینیوم / خلاصه بازی پرسپولیس و آلومینیوم اراک در لیگ برتر + فیلم

تیم فوتبال پرسپولیس در اولین بازی‌اش در نیم‌فصل دوم لیگ برتر فوتبال در اراک به مصاف آلومینیوم رفت و با نتیجه یک بر صفر از این تیم شکست خورد. تک گل بازی روی اشتباه علیرضا بیرانوند در خروج از دروازه و با شوتی از میانه زمین به ثمر رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،نتیجه بازی پرسپولیس و المینیوم / خلاصه بازی پرسپولیس و آلومینیوم اراک در لیگ برتر + فیلم.  تیم فوتبال پرسپولیس در اولین بازی‌اش در نیم‌فصل دوم لیگ برتر فوتبال در اراک به مصاف آلومینیوم رفت و با نتیجه یک بر صفر از این تیم شکست خورد. تک گل بازی روی اشتباه علیرضا بیرانوند در خروج از دروازه و با شوتی از میانه زمین به ثمر رسید.

بازی دو تیم آلومینیوم اراک و پرسپولیس در چارچوب مسابقات هفته ۱۶ لیگ برتر فوتبال ایران با نتیجه یک بر صفر به نفع میزبان به اتمام رسید.

امیر نوری (۷۵) برای آلومینیوم اراک گلزنی کرد.

خلاصه بازی خلاصه بازی پرسپولیس آلومینیوم اراک امشب که با نتیجه ۱ بر صفر به نفع اراک به پایان رسید را در ویدئوی بالا ببینید.

تیم های آلومینیوم اراک و پرسپولیس در چارچوب بازی های هفته ۱۶ مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با نتیجه یک بر صفر به سود آلومینیوم به پایان رسید.

تک گل این بازی را امیر نوری در دقیقه ۷۵ برای آلومینیوم اراک به ثمر رساند.

نتیجه بازی پرسپولیس و آلومینیوم اراک در لیگ برتر

با این نتیجه تیم فوتبال پرسپولیس با تجربه دومین شکست فصل ۳۰ امتیازی و در رتبه سوم جدول ماند.

تیم آلومینیوم اراک هم با ۲۵ امتیاز در رتبه هشتم جدول رده بندی لیگ برتر جای گرفت.

دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و آلومینیوم اراک از ساعت ۱۷:۱۵ امروز در ورزشگاه امام خمینی (ره) شهر اراک برگزار شد. این دیدار با پیروزی یک بر صفر میزبان در استادیوم امام خمینی با حضور ۱۰ هزار تماشاگر همراه بود. امیر نوری (۷۵) تک گل این دیدار را به ثمر رساند.

تیم فوتبال آلومینیوم اراک در جریان هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال ایران یک بر صفر پرسپولیس را شکست داد.
تیم پرسپولیس در نخستین مسابقه بعد از استعفای یحیی گل محمدی و با هدایت اوسمار در اراک و در هفته شانزدهم لیگ برتر به مصاف آلومینیوم رفت.

نتیجه بازی پرسپولیس و المینیوم / خلاصه بازی پرسپولیس و آلومینیوم اراک در لیگ برتر + فیلم

نتیجه بازی پرسپولیس و المینیوم / خلاصه بازی پرسپولیس و آلومینیوم اراک در لیگ برتر + فیلم

ترکیب آلومینیوم:

احمد گوهری ، سید مهران موسوی ، بهروز نوروزی‌فرد ، میلاد بدرقه ، احسان قهاری ، یونس اکبرپور ، عارف حاجی‌عیدی ، علیرضا نقی‌زاده ، محمدمهدی لطفی ، مهدی لیموچی ، رضا جبیره.

ترکیب پرسپولیس:
علیرضا بیرانوند ، حسین کنعانی‌زادگان ، گئورگی گولسیانی ، دانیال اسماعیلی‌فر ، علی نعمتی ، مسعود ریگی ، سینا اسدبیگی ، مهدی ترابی ، سعید صادقی ، سروش رفیعی ، شهاب زاهدی.

گزارش مسابقه:

دقیقه ۳: فرصت بسیار خوبی برای آلومینیوم اراک از دست رفت و بیرانوند ضربه بازیکنان آلومینیوم را دفع کرد.

دقیقه ۱۸: ارسال خوب سروش رفیعی از نقطه کرنر پس از اثرگذاری گولسیانی در اختیار احمد گوهری دروازه بان قرضی پرسپولیس در آلومینیوم قرار گرفت.

دقیقه ۳۱: شوت سرکش سینا اسدبیگی با فاصله کمی از کنار دروازه آلومینیوم اراک به بیرون رفت.

دقیقه ۴۳: پاس خطرناک شهاب زاهدی به دهانه دروازه توسط مدافع آلومینیوم به بیرون زده شد.

دقیقه ۵۱: شهاب زاهدی در موقعیتی تک به تک با گوهری قرار گرفت، اما دروازه بان آلومینیوم موفق‌تر بود و ضربه او را مهار کرد.

دقیقه ۶۵: ارسال خوب سعید صادقی درون محوطه جریمه را زاهدی زودتر از گوهری ضربه سر را زد و توپ به بالای دروازه اراکی ها رفت.

دقیقه ۶۷: ارسال بازیکنان پرسپولیس باعث شد توپ به دست بازیکن آلومینیوم درون مخوطه جریمه این تیم برخورد کند اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت.

دقیقه ۷۵: آلومینیوم به گل رسید. امیر نوری از وسط زمین دید که بیرانوند از دروازه جلو آمده و با یک شوت روی اشتباه فاحش بیرانوند دروازه را باز کرد.

دقیقه ۸۴: سروش رفیعی یک فرصت عالی برای گلزنی داشت اما شوتش به بالای دروازه آلومینیوم رفت.

دقیقه ۸۸: نبیل باهویی با عبور از مدافعان آلومینیوم به مقابل دروازه این تیم رفت اما شوتش به دیواره دروازه برخورد کرد.

دقیقه ۹۴: کنعانی زادگان در محوطه جریمه پرسپولیس تکل زد و توپ به دستش برخورد کرد اما باز هم داور پنالتی نگرفت.

در نهایت آلومینیوم با یک گل پرسپولیس را شکست داد تا اوسمار کارش را با شکست آغاز کند.

دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و آلومینیوم اراک از ساعت ۱۷:۱۵ امروز در ورزشگاه امام خمینی (ره) شهر اراک برگزار شد. این دیدار با پیروزی یک بر صفر میزبان در استادیوم امام خمینی با حضور ۱۰ هزار تماشاگر همراه بود.

امیر نوری (۷۵) تک گل این دیدار را به ثمر رساند.

شروع متفاوت پرسپولیس با اوسمار

سرخپوشان پایتخت در حالی دور برگشت لیگ بیست و سوم را آغاز کردند که تغییراتی را در کادر فنی خود تحمل کرده بود. یحیی گل محمدی در پایان دور رفت از سرمربیگری پرسپولیس استعفا داد تا دستیار او اوسمار ویه را پس از کش و قوس‌های فراوان جایش را بگیرد.

سرمربی برزیلی هم تغییراتی اساسی را در جمع دستیاران خود ایجاد کرد و لیست بازیکنان تیمش را هم با ورود عبدالکریم حسن، عیسی آل کثیر، ابوالفضل بابایی و اوستون ارونوف و همچنین خروج اجباری میلاد سرلک و محمد عمری به دلیل پشت سر گذاشتن خدمت سربازی تغییر داد اما به دلیل محرومیت این باشگاه از سوی فیفا نمی‌تواند خریدهای جدید خود را استفاده کند تا چاره‌ای جز حفظ ترکیب نیم فصل اول برای این دیدار نداشته باشد. از این رو پرسپولیس برای این دیدار با ترکیب زیر به میدان رفت:

علیرضا بیرانوند، محمدحسین کنعانی زادگان، گئورگی گولسیانی، دانیال اسماعیلی فر، علی نعمتی، مسعود ریگی، سینا اسدبیگی (وحید امیری – ۷۶)، سروش رفیعی، مهدی ترابی، سعید صادقی و شهاب زاهدی (نبیل باهویی – ۷۶).

ترکیب آلومینیوم

مجتبی حسینی سرمربی آلومینیوم اراک ترکیبی کاملا تهاجمی را برای دیدار با پرسپولیس در نظر گرفت تا بتواند با استفاده از سرعت بالای بازیکنان خود به خواسته‌های فنی اش برسد. بازیکنان آلومینیوم را نفرات زیر تشکیل دادند:

احمد گوهری، احسان قهاری، مهدی لیموچی (ابوالفضل نقی زاده – ۹۰)، علیرضا نقی‌زاده (شروین بزرگ -۸۱)، سیدمهران موسوی، یونس اکبرپور، بهروز نوروزی‌فرد (امیر نوری -۵۷)، رضا جبیره، عارف حاجی‌عیدی، میلاد بدرقه، محمدمهدی لطفی.

بازی هوشمندانه میزبان و حملات بی اثر مهمان

نیمه اول در حالی با تساوی بدون گل به پایان رسید که آلومینیوم بدون ترس از اسم پرسپولیس بازی خوب و رو به جلویی را به نمایش گذاشت. این تیم در دقیقه ۲ توانست روی دروازه علیرضا بیرانوند که امروز در نبود عالیشاه بازوبند کاپیتانی را بر بازو بسته بود ایجاد موقعیت کند اما واکنش بیرانوند مانع از باز شدن دروازه این تیم شد. اراکی‌ها با استفاده از سانترهای دقیق لیموچی قصد داشتند از جناح راست دفاع پرسپولیس روی دروازه میهمان خطرآفرینی کنند اما راه به جایی نبردند.

ضمن اینکه پرسپولیسی‌ها با اتکا بر بازی مالکانه خود در ۳۰ دقیقه ابتدایی چند موقعیت خطرناک روی شوت‌های شهاب زاهدی و سینا اسدبیگی ایجاد کرد اما هیچ کدام راه به دروازه میزبان نبرد.

شروع طوفانی پرسپولیس در نیمه دوم

نیمه دوم با بازی رو به جلو و مستقیم پرسپولیس همراه بود. سرخپوشان با پاس‌های بلند خود سعی داشتند شهاب زاهدی و سعید صادقی را صاحب موقعیت‌های گلزنی کنند که در همان ۱۵ دقیقه ابتدایی نیز توانستند به هدف خود برسند.

شهاب زاهدی در ابتدای نیمه دوم به دلیل آنچه داور مسابقه تمارض تشخیص داد کارت زرد گرفت اما او تنها دقایقی پس از آن توانست روی پاس بلند شهاب زاهدی که به پشت مدافعان آلومینیوم ارسال شد صاحب موقعیت تک به تک شود اما احمد گوهری توانست این موقعیت را از او بگیرد و مانع از باز شدن دروازه‌اش در این صحنه شود. برخورد زاهدی با گوهری و نوروزی فر باعث شکسته شدن سر دروازه‌بان آلومینیوم و صورت مدافع این تیم شد تا باعث توقف بازی برای دقایقی از این مسابقه شود.

حملات متوالی پرسپولیس در نیمه دوم از جناحین ادامه داشت تا سروش رفیعی، مهدی ترابی و دانیال اسماعیلی فر بیشترین ارسال‌ها را برای خلق موقعیت مجدد برای زاهدی ایجاد کنند اما دفاع پر تعداد آلومینیوم و عملکرد کم اشتباه احمد گوهری مانع از گلزنی سرخپوشان شد.

میزبان اراکی که در نیمه دوم کمترین موقعیت گل را داشت روی تیزهوشی امیر نوری کاپیتان خود که متوجه خروج اشتباه علیرضا بیرانوند از درون دروازه پرسپولیس شد توانست گل اول این دیدار را به زیبایی هرچه تمام از میانه میدان به ثمر برساند.

پس از این گل کادرفنی پرسپولیس تعویض‌های تهاجمی را در دستور کار قرار داد تا شاید نبیل باهویی در آخرین حضور احتمالی‌اش برای پرسپولیس گلزنی کند. وحید امیری نیز پس از مدت‌ها به عنوان بازیکن تعویضی وارد میدان شد تا تمام توان هجومی پرسپولیس برای جبران گل خورده بازی کنند. تلاش آنها راه به جایی نبرد تا پرسپولیس در اولین حضور رسمی اوسمار به عنوان سرمربی طعم تلخ شکست را تجربه کند.

آلومینیوم با این پیروزی ۲۵ امتیازی شد تا به رتبه هشتم جدول صعود کند. پرسپولیس هم با ۳۰ امتیار در رده سوم جا خوش کرد.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار