ناراحتی استقلالی ها از وضعیت پرسپولیس| دلخوری استقلال از چیست؟

هواداران استقلال، اطلاعات خاصی از وضعیت باشگاه و تیم‌شان ندارند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، تنها خبر این روز‌های تیم فوتبال استقلال، پیوستن بازیکنان این تیم به تیم اعزامی فوتبال ایران به رقابت‌های هانگژو و تعویق رقابت‌های این تیم است؛ آن هم در شرایطی که پنج روز از مصاحبه جواد نکونام با برنامه فوتبال برتر گذشته و هیچ اثری از فعالیت‌های معمول یک باشگاه و ارتباط میان ارکان مختلف این گروه با یکدیگر نیست.

خوب است بدانید پرسپولیس در این مدت روز‌های پرتلاطمی را سپری کرده، یک بازیکن خارجی استخدام کرده، مربی‌اش علیه تصمیم مدیرعامل موضع گرفته و سپس آشتی‌کنانی بین‌شان برگزار شده و در نهایت همه آماده پذیرایی از تیم النصر عربستان هستند که فردا با مهم‌ترین چهره فوتبال جهان به تهران می‌آید. در استقلال، اما سکوت است و سکوت و هیچ خبری نیست و تنها اخبار را می‌شود از کانال‌های خصوصی دریافت؛ خبر‌هایی مبنی بر اینکه جواد نکونام و علی خطیر همچنان در دو مسیر غیر موازی به کار خود ادامه می‌دهند.

در هفته گذشته و پس از اینکه نکونام در گفتگو با فوتبال برتر انتقاداتی مستقیم علیه علی خطیر به زبان آورد، در نهایت به نظر می‌رسید که از کلمات نیش‌دار و تحریک‌کننده استفاده نکرده و شاید قصد نداشته بیش از این فضای استقلال را ملتهب کند. در طرف مقابل، باشگاه علاوه بر اینکه صحبت‌های او را در کانال رسمی خود منتشر نکرد، پس از آنکه شایعه کنار گذاشته شدن علی سامره از سوی نکونام مطرح شد، با انتشار پستی اعلام کرد که چنین خبری واقعیت ندارد و این چهره زیر نظر باشگاه به کار خود ادامه می‌دهد.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.