۲۲:۱۰ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۷

تکنولوژی و فناوری

میلیاردرهای فناوری کالیفرنیا به اختراعات خود رأی خواهند داد!

آیا امیدی وجود دارد که میلیاردرهای فناوری واقعاً یک شهر جدید در کالیفرنیا بسازند؟ میلیاردرهای فناوری نقشه شهر اتوپیایی را که می خواهند در کالیفرنیا بسازند منتشر کردند

فناوری

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،آیا امیدی وجود دارد که میلیاردرهای فناوری واقعاً یک شهر جدید در کالیفرنیا بسازند؟میلیاردرهای فناوری نقشه شهر اتوپیایی را که می خواهند در کالیفرنیا بسازند منتشر کردند.برای اطلاعات بیشتر با اندیشه معاصر همراه باشید.

میلیاردرهای کالیفرنیا به خود رای میدهند!

پروژه فناوری  کالیفرنیا برای همیشه لطفا برای تبدیل شدن به یک گام به واقعیت نزدیک تر است. این هفته، حامیان این پروژه بلندپروازانه اعلام کردند که از حمایت محلی کافی برای راه اندازی یک طرح رای گیری برخوردار شده اند. رای دهندگان محلی اکنون در جریان انتخابات نوامبر در مورد سرنوشت این پروژه تصمیم خواهند گرفت.

فناوری

فناوری

این شرکت در بیانیه مطبوعاتی که روز سه شنبه منتشر شد، گفت: «امروز، ۲۰,۴۷۲ امضای رای‌دهنده به دفتر ثبت رای دهندگان شهرستان سولانو ارسال شد تا طرح خانه‌ها، مشاغل و انرژی پاک سولانو شرقی را در رای‌گیری نوامبر قرار دهند. “تعداد امضاهای ارسال شده بسیار بیشتر از ۱۳۰۶۲ امضای معتبر است که طبق قانون برای واجد شرایط بودن این طرح لازم است.”

مطالب مرتبط

آیا امیدی وجود دارد که میلیاردرهای فناوری واقعاً یک شهر جدید در کالیفرنیا بسازند؟
میلیاردرهای فناوری نقشه شهر اتوپیایی را که می خواهند در کالیفرنیا بسازند منتشر کردند
استودیو فکر می‌کرد که Seed of Chucky «خیلی همجنس‌گرا، خیلی خنده‌دار» بود

پروژه عطیم…

این پروژه عظیم که توسط برخی از تأثیرگذارترین میلیاردرهای سیلیکون ولی حمایت می شود، به دنبال ساخت یک شهر کاملاً جدید در هزاران هکتار از زمین های کشاورزی منطقه خلیج در شهرستان سولانو است. آن زمین توسط یک شرکت مادر، Flannery Associates، در طی چند سال خریداری شد. برنامه توسعه آن به یک کلانشهر پررونق است که در نهایت بیش از ۴۰۰۰۰۰ نفر در آن زندگی و کار خواهند کرد. با این حال، قبل از آن، ابتدا باید خیلی چیزها اتفاق بیفتد. اولین مورد از آن چیزها تصویب یک طرح رای گیری بود – که به نظر می رسد، انجام شده است.

در ماه نوامبر، از رای دهندگان خواسته می شود تا در مورد اقدامی رای دهند که به طور قانونی پروژه کالیفرنیا برای همیشه لطفاً برای همیشه تایید شود. اگر اکثریت ساکنان شهرستان سولانو رای خود را به نفع این پروژه بدهند، به طور رسمی به قانون تبدیل خواهد شد و حامیان پروژه اجازه خواهند داشت فوراً کار روی آن را آغاز کنند.

در طول تلاش خود برای جلب حمایت محلی، کالیفرنیا فوراور بارها متهم شد که ساکنان محلی را فریب داده تا به بهانه های واهی طومارهای خود را امضا کنند. برخی از ساکنان محلی ادعا کردند که بومیان به آنها مراجعه کرده اند و به آنها گفته اند که برای چیزهایی مانند “جاده های بهتر” یا حمایت های اضافی برای مزایای فدرال مانند مدیکر امضا می کنند. این پروژه قبلاً بیانیه ای منتشر کرده بود که این اتهامات را رد کرده و آنها را “اطلاعات غلط” خوانده بود.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط