02:00 - 1403/04/16

سیاسی

موشک‌ حزب الله لبنان ، شهرک صهیونیست‌نشین را به آتش کشید

موشک های حزب الله دل بچه های مقاومت را شاد کردند. برای مشاهده جزئیات اندیشه معاصر را ببینید

موشک‌  حزب الله لبنان ، شهرک صهیونیست‌نشین را به آتش کشید

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، منابع خبری جمعه شب از حمله موشکی از طرف حزب الله به یک شهرک صهیونیست نشین در شمال فلسطین اشغالی خبر دادند. برای با خبر شدن از جزئیات بیشتر درباره موشک های حزب الله اندیشه معاصر را تا انتها دنبال کنید

موشک‌ حزب الله لبنان ، شهرک صهیونیست‌نشین را به آتش کشید

رسانه‌های خبری جمعه شب اعلام کردند که حزب الله لبنان شهرک صهیونیست نشین «مرگلیوت» در منطقه الجلیل اعلی در شمال فلسطین اشغالی را با ده‌ها موشک هدف قرار داد و خسارت‌هایی به آن وارد کرد.

موشک حزب الله

موشک حزب الله

ساعاتی پیش نیز، رسانه جنگ حزب الله لبنان اعلام کرد که رزمندگان مقاومت اسلامی لبنان عصر امروز جمعه مقر تازه تأسیس لشکر ۹۱ در اییلیت را که محل استقرار افسران و نظامیان رژیم صهیونیستی است را در واکنش به بمباران روستاهای مرزی جنوب لبنان هدف حملات موشکی قرار دادند.

عصر امروز جمعه نیز حزب‌الله لبنان بار دیگر اعلام کرد که دو پایگاه الرمثا و السماقه واقع در ارتفاعات کفرشوبا را با موشک‌های خود هدف قرار داد.

از سوی دیگر، حزب‌الله روز پنج‌شنبه نیز به عنوان بخشی از پاسخ به ترور یکی از فرماندهان آن در حمله روز چهارشنبه اشغالگران در جنوب لبنان، مقرهای نظامی این رژیم را در آن سوی مرز «با بیش از ۲۰۰ موشک» هدف قرار داد.

پیش از این «هاشم صفی الدین»، رئیس شورای اجرایی حزب‌الله لبنان روز پنج‌شنبه تاکید کرد که واکنش به ترور سردار «محمد نعمه» از روز چهارشنبه آغاز شد و ادامه خواهد داشت و جبهه همچنان شعله ور و قدرتمند باقی خواهد ماند.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع : مهر

مطالب مرتبط