۰۱:۴۵ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۲

مورایس و سپاهانی‌ها پیگیر وضعیت علیرضا بیرانوند!

سپاهانی ها باور نمی کنند که علیرضا بیرانوند نتواند در بازی حساس روز چهارشنبه، پرسپولیس را همراهی کند.

مورایس و سپاهانی‌ها پیگیر وضعیت علیرضا بیرانوند!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،این هفته چشم همه پرسپولیسی ها و حتی استقلالی ها (!) به بازی بزرگ هفته در استادیوم آزادی است. جایی که شاگردان اوسمار ویرا باید در دیدار برگشت مقابل سپاهان اصفهان به میدان بروند در حالی که بازی رفت را با نتیجه یک برصفر باخته اند.

پرسپولیس از طرفی در کورس قهرمانی است و کادرفنی و بازیکنان این تیم خوب می دانند پس از خداحافظی از جام حذفی تنها شانس آنها قهرمانی در لیگ برتر خواهد بود.

از آن گذشته لغزش در دیدار با سپاهان اصفهان ممکن است قهرمانی پرسپولیس در فصل جاری را به مخاطره انداخته یا حتی آن را غیرممکن کند. برهمین اساس سرخپوشان تهرانی همه انرژی خود را برای این بازی گذاشته اند.
از طرف دیگر سپاهان اصفهان هم هنوز روی کاغذ شانس برای قهرمانی در لیگ برتر دارد و به دلیل کُری خوانی های همیشگی اصلا دوست ندارند مغلوب پرسپولیس شوند.

برای ژوزه مورایس که فصل پرفراز و نشیبی را با تیم پرستاره سپاهان پشت سرگذاشته شرایط متفاوت است. سرمربی پرتغالی که همسر ایرانی اختیار کرده و مسلمان شده است خوب می داند برای ماندن و مربیگری در سپاهان و فوتبال ایران باید پرسپولیس را شکست دهد.

برهمین اساس ژوزه مورایس چیزی را به قضا و قدر نسپرده است. از اردوی سپاهان خبر می رسد که مورایس و کادرفنی سپاهان به شدت پیگیر وضعیت علیرضا بیرانوند هستند.

سپاهانی ها امیدوارند خبر نرسیدن بیرانوند ملی پوش به بازی روز چهارشنبه صحت داشته باشد و امیررضا رفیعی جوان درون دروازه پرسپولیس بایستد اما…

سپاهانی ها به شدت پیگیر وضعیت مصدومیت علیرضا بیرانوند بوده و سعی کرده اند اخبار موثقی در خصوص گلر شماره یک تیم ملی و پرسپولیس بگیرند تا در بازی حساس و نفسگیر روز چهارشنبه غافلگیر نشوند.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط