مورایس: تساوی پرسپولیس هیچ اهمیتی برایم ندارد

ژوزه مورایس در پایان صحبت هایش در نشست مطبوعاتی اش در سالن کنفرانس ورزشگاه نقش جهان جمله جالبی را در مورد کورس این تیم و پرسپولیس به زبان آورد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر به نقل از ورزش۳،مورایس: تساوی پرسپولیس هیچ اهمیتی برایم ندارد. مورایس که در ابتدا صحبت هایش را با علاقه اش به بهتر شدن وضعیت هر روزه تیم و جا افتادن آنچه که در ذهن دارد در باشگاه سپاهان عنوان کرده بود در جمع بندی حرف هایش این موضوع را تکرار کرد و گفت: من همیشه از این صحبت می کنم که ما باید روز به روز بهتر بشویم و‌ این بهتر شدن باید در همه ابعاد به چشم بیاید. وقتی بازیکن، کادرفنی و‌ باشگاه روز به روز در مسیر پیشرفت قرار داشته باشد همه چیز در دستان ما خواهد بود.
وقتی از مورایس در مورد تساوی پرسپولیس مقابل آلومینیوم سوال شد و اینکه سپاهان به صدر جدول رسیده او اینطور جواب داد: توقف پرسپولیس هیچ اهمیتی برایم ندارد چرا که مساوی و شکست این تیم نیست که ما را قهرمان می کند بلکه پیروزی سپاهان است که باعث قهرمانی ما خواهد شد. اگر ما همه بازی هایمان را ببریم می توانیم قهرمان بشویم و درست است که مردم بازی تیم های دیگر را دنبال می کنند اما برای من تنها موضوع واجد اهمیت همین است که از هر مسابقه با بهترین کیفیت و نتیجه بیرون بیاییم.
مورایس همچنین با تمجید از حریف امروزش گل گهر صحبت هایش را اینطور ادامه داد: من به حریف امروزمان تبریک می گویم و همیشه از اینکه تیمی با نهایت انرژی، انگیزه و کیفیت مقابل ما قرار بگیرد خوشحالم چرا که مردم بک مسابقه خوب را تماشا می کنند و در نهایت هر کس که بهتر باشد بازی را به نفع خود تمام خواهد کرد. در واقع این نمایش است که هدف نهایی فوتبال است و نه نتیجه.
جمله جالب دیگر سرمربی سپاهان در پاسخ به سوال خبرنگار این بود که آیا نمی ترسید مثل بازی رفت برتری دو بر صفر را با تساوی دو_ دو عوض کند که مورایس در این باره افزود: ما اینجا هستیم که دژاوو ها تکرار نشوند.
مورایس جمله دیگری در مورد بازیکنانش به زبان آورد و گفت: گاهی اوقات به خودم می گویم چقدر خوشحالم که با این گروه داریم کار می کنیم.

 اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

انتهای پیام/*