بانک و بیمه

مهندس مجید ملازاده سرپرست دیریت روابط عمومی و امور بین الملل این شرکت بیمه منصوب شد

مدیرعامل شرکت بیمه دی طی حکمی،مهندس مجید ملازاده رابه سمت سرپرست مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل این شرکت منصوب کرد.

بیمه

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،به نقل از ایرنابازار-مدیرعامل شرکت بیمه دی طی حکمی،مهندس مجید ملازاده رابه سمت سرپرست مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل این شرکت منصوب کرد.برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید

مدیرعامل شرکت بیمه دی طی حکمی،مهندس مجید ملازاده رابه سمت سرپرست مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل این شرکت منصوب کرد.

مدیرعامل شرکت بیمه دی طی حکمی،مهندس مجید ملازاده رابه سمت سرپرست مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل این شرکت منصوب کرد.  در بخشی از متن حکم صادره از سوی مهندس طاهر موهبتی آمده است: «نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی به موجب این ابلاغ، به عنوان سرپرست مدیریت «روابط عمومی و امور بین الملل» شرکت بیمه دی منصوب می‌شوید. در این راستا انتظار می‌رود با بهره‌مندی از ظرفیت‌های تخصصی موجود در بیمه دی و سرلوحه قراردادن راهبردها، برنامه‌ها و اصول تبیین شده‌ شرکت مشتمل بر شفافیت، حرفه‌ای‌گری، دلبستگی سازمانی، مسئولیت‌پذیری و پاسخگویی و همچنین همکاری با معاونین و مدیران ستادی، زمینه‌ تحقق اهداف و برنامه‌های شرکت بیمه دی را فرآهم نمایید.»

گفتنی است، ملازاده که دارای مدرک کارشناسی ارشد حوزه مدیریت است، با بیش از دو دهه فعالیت در حوزه رسانه، پیش از این مدیریت روابط عمومی و مشاور رسانه‌ای چندین سازمان و شرکت را برعهده‌ داشته است.

بیمه

مهندس مجید ملازاده سرپرست دیریت روابط عمومی و امور بین الملل این شرکت بیمه منصوب شد

ملازاده از دی ماه ۹۷ تا اسفند ۱۴۰۰ مدیر روابط عمومی بیمه دانا بود. وی از خبرنگاران با سابقه خبرگزاری جمهوری اسلامی بوده و در بخش های مختلف خبری و اداری این سازمان مسئولیت هایی چون ریاست دفاتر ایرنا در شهرستان های قشم، ساوه و زرندیه، رییس دفتر مدیرعامل، دبیری بخش اخبار ایرنا و نیز مدیریت امور نمایندگی ها و سرپرست های موسسه فرهنگی مطبوعاتی ایران را عهده دار بوده است.

مدیر روابط عمومی سازمان نظام کاردانی، مشاور رسانه ای و مدیر روابط عمومی برخی سازمان ها و بنگاه های اقتصادی نیز از دیگر مسوولیت های ایشان در دوران خدمت کاری بوده است.

مدیرکل بیمه سلامت سمنان گفت: حمایت از زنان باردار از طریق عقد قرارداد با ماماهای متقاضی نیز در دستور کار قرار گرفت و ۷۲ ماما با تسهیلات سلامت این استان قرارداد دارند و زنان باردار می‌توانند برای بهره‌مندی از خدمات حمایتی این تسهیلات سلامت در سمنان به مطب این ماماها مراجعه کنند.

۲۱۱ شهروند این استان از خدمات حمایتی بیمه سلامت در حوزه درمان ناباروری به صورت نسخه الکترونیکی از زمان آغاز این طرح(از اواخر ۱۴۰۱ تا کنون) بهره‌مند شدند و ۱۱ میلیارد و ۷۸۲ میلیون ریال برای افراد زیر حمایت خدمات درمان ناباروری از سوی بیمه سلامت استان سمنان از زمان اجرای طرح هزینه شد.

حدود ۱۳۰ مرکز درمان ناباروری در کشور طرف قرارداد با بیمه سلامت هستند. طبق گزارش‌ها، حدود چهار میلیون زوج نابارور در کشور زندگی می‌کنند که نیازمند خدمات درمان هستند و تا کنون ۷۵ هزار زوج نابارور توسط تسهیلات سلامت نشان‌دار شده اند و از خدمات این تسهیلات استفاده می‌کنند.

 

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط