18:52 - 1403/04/03

مهم ترین خبر صولت مرتضوی در مورد حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی امروز+جدول

خبر خوش برای بازنشستگان تامین اجتماعی:مابه‌التفاوت حقوق فروردین‌ماه از امروز واریز می‌شود.

آغاز واریز حقوق اردیبهشت ماه بازنشستگان تامین اجتماعی با افزایش سالانه از امروز

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، پس از ماه‌ها انتظار، مابه‌التفاوت حقوق فروردین‌ماه آنها از امروز دوم تیرماه به حسابشان واریز می‌شود. این واریزی‌ها طبق لیست اعلامی و به صورت حروف الفبا انجام خواهد شد.

پیش از این صولت مرتضوی وزیر کار و رفاه گفته بود ۳۵ درصد به حقوق حداقل‌بگیران بازنشسته تامین اجتماعی در سال ۱۴۰۳ اضافه شده که این افزایش از اول فروردین امسال اعمال می‌شود. بخش دیگری از بازنشستگان نیز سایر سطوح درآمدی هستند که افزایش حقوق این افراد نیز ۲۲ درصد + ۶۵۰ هزار تومان است؛ این رقم نیز اعمال و با حقوق اردیبهشت و خردادماه تحت عنوان مطالبات معوق پرداخت خواهد شد.

فرآیند پرداخت مابه‌التفاوت حقوق فروردین‌ماه مستمری‌بگیران تامین‌اجتماعی، مطابق لیست اعلامی و بر اساس حروف الفبا انجام می‌شود؛ بدین ترتیب پرداخت مابه‌التفاوتها از امروز دوم تیرماه آغاز و هفتم تیر نیز به پایان خواهد رسید.

لازم به ذکر است افزایش سالیانه حقوق مستمری‌بگیران این سازمان مطابق روال هر ساله، پس از تعیین و تصویب میزان افزایش سالیانه از سوی هیأت ‌وزیران و ابلاغ مصوبه مربوطه اجرایی شده است.

پیش از این حقوق اردیبهشت‌ماه و خردادماه مستمری‌بگیران سازمان تأمین‌اجتماعی، مطابق با افزایش سالانه پرداخت و مقرر شده بود مابه‌التفاوت فروردین‌ماه بلافاصله پس از اتمام فرایند پرداخت حقوق خردادماه به حساب مستمری‌بگیران سازمان واریز شود.

ما در نبض بازار تمام اخبار مربوط به افزایش حقوق بازنشستگان را به طور مستمر پیگیری و اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.

لطفاً برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه‌ها، به طور مرتب به این پایگاه خبری مراجعه کنید.

در پایان از صبر و شکیبایی شما بازنشستگان عزیز سپاسگزاریم.

امیدواریم این خبر برای شما مفید بوده باشد.

مطالب مرتبط