۱۸:۴۷ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۵

مهارت‌ لانه سازی هوشمندانه پرنده برای فریب مار! + فیلم

استراتژی چرخ‌ریسک تاب‌لانه اوراسیایی یک کلاس آموزنده برای ترفندهای فریب در طبیعت است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، در تعادل ظریف طبیعت، چرخ‌ریسک تاب‌لانه اوراسیایی روش‌ قابل توجهی را برای در امان ماندن از غارتگران و محافظت از فرزندان خود به نمایش می‌گذارد.

این ویدیوی ۵۰ ثانیه‌ای مهارت‌های استثنایی این پرنده در ساخت لانه را نشان می‌دهد که برای محافظت از تخم‌هایش در برابر شکارچیان، به‌ویژه مارها طراحی شده است. این پرنده با استفاده از تار عنکبوت، خزه و علف لانه ای با ورودی فریبنده می سازد که شکارچیان را به بیراهه می کشاند و بقای نسل های آینده خود را تضمین می کند.

درب مخفی لانه برای فریب مار

استراتژی چرخ‌ریسک تاب‌لانه اوراسیایی یک کلاس آموزنده برای ترفندهای فریب در طبیعت است. هنگامی که پرنده لانه خود را بدون مراقبت ترک می کند، لانه هدف شکارچیان فرصت طلب می شود. با این حال در این طراحی هوشمندانه، لانه دارای یک ورودی کاذب است که به یک اتاق خالی منتهی می شود که می تواند به طور موثر نقشه های مهاجمان احتمالی را خنثی کند.

این ویدئو نشان می دهد که چگونه ورودی اصلی لانه به طرز هوشمندانه ای پنهان شده است. یک شکاف باریک که در بالای درب غیرواقعی قرار دارد، به عنوان دروازه اصلی ورود به داخل لانه عمل می کند.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار