منچستریونایتد، رم و ویارئال برنده‌های دیدار رفت

دیدارهای دور رفت مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ اروپا امشب برگزار شد که منچستریونایتد، رم و ویارئال پیروز شدند و آرسنال متوقف شد. خبرورزشی – دیدارهای دور رفت مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ اروپا امشب برگزار شد که منچستریونایتد، آرسنال، رم و ویارئال پیروز شدند. منچستریونایتد در اسپانیا موفق شد گرانادا را با ۲ گل شکست دهد. […]

دیدارهای دور رفت مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ اروپا امشب برگزار شد که منچستریونایتد، رم و ویارئال پیروز شدند و آرسنال متوقف شد.

منچستریونایتد، رم و ویارئال برنده‌های دیدار رفت

خبرورزشی – دیدارهای دور رفت مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ اروپا امشب برگزار شد که منچستریونایتد، آرسنال، رم و ویارئال پیروز شدند.

منچستریونایتد در اسپانیا موفق شد گرانادا را با ۲ گل شکست دهد. دقیقه ۳۱ رشفورد موفق شد گل اول شیاطین‌سرخ را بزند. دقیقه ۹۰ هم فرناندس از روی نقطه پنالتی نتیجه را برای مهمان بهتر کرد.

ببینید:

  • خلاصه بازی گرانادا ۰-۲ منچستریونایتد

گرانادا - منچستریونایتد

آرسنال که میزبان اسلاویاپراگ بود نتوانست از سد حریفش از جمهوری‌چک بگذرد. دقیقه ۸۶ په‌په طلسم گل نزدن توپچی‌ها را شکست، اما دقیقه ۴+۹۰ هولس برای اسلاویا گل تساوی را به ثمر رساند.

ببینید:

  • خلاصه بازی آرسنال ۱-۱ اسلاویا پراگ

آرسنال - اسلاویاپراگ

ویارئال در کرواسی به مصاف دیناموزاگرب رفت و به برد باارزش یک بر صفر رسید. مورنو در دقیقه ۴۴ از روی نقطه پنالتی برای زیردریایی زرد گلزنی کرد.

دیناموزاگرب - ویارئال

در هلند، رم به برد ۲ بر یک رسید تا شانس خوبی برای صعود داشته باشد. جالوروسی توسط پلگرینی و ایبانیس در دقایق ۵۷ و ۸۷ به گل رسید. کلاسن در دقیقه ۳۹ تنها گل آژاکس را زد.

آژاکس - رم

خبر ورزشی