۲۲:۱۰ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۸

سبک زندگی

منظور از بیمار محور بودن چیست؟زندگی بیمار گونه را اصلاح کنید!

محوریت بیمار در هوش مصنوعی در توسعه دارو دو مورد از داغ ترین موضوعات در حال حاضر است. واقعا منظورشون چیه؟ مردم در مورد آن چه می کنند؟

منظور از بیمار محور بودن چیست؟زندگی بیمار گونه را اصلاح کنید!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،محوریت بیمار در هوش مصنوعی در توسعه دارو دو مورد از داغ ترین موضوعات در حال حاضر است. واقعا منظورشون چیه؟ مردم در مورد آن چه می کنند؟

بیمار گونه بودن را رها کنید

[پخش موسیقی] جان وایت خوش آمدید، همه. من دکتر جان وایت، مدیر ارشد پزشکی WebMD هستم. محوریت بیمار در هوش مصنوعی در توسعه دارو دو مورد از داغ ترین موضوعات در حال حاضر است. واقعا منظورشون چیه؟ مردم در مورد آن چه می کنند؟

خوب، برای کمک به ارائه دیدگاهی، من این فرصت را داشتم که با دکتر لیکه هینش گیلوین بنشینم. او در حال حاضر مدیر ارشد پزشکی و رئیس پزشکی در Boehringer Ingelheim است. خب، دکتر هینش گیلوین. ممنون بابت همراهی امروز من.

 

LYKKE HINSCH GYLVIN از اینکه من را در اختیار دارید متشکرم.

جان وایت کاملا. در حال حاضر، تمرکز بزرگ در سال های اخیر این مفهوم توسعه دارو متمرکز بر بیمار بوده است. چگونه کاری را که انجام می دهید تغییر داده است؟LYKKE HINSCH GYLVIN واقعاً تغییر کرده است. بنابراین قبل از هر چیز، در Boehringer، ما بیماران را در مرکز هر کاری که انجام می‌دهیم قرار می‌دهیم. با این حال، برای مدت طولانی در صنعت، تمایل به صحبت در مورد بیمار محور بودن وجود دارد.

اما تمرکز واقعی بیمار در واقع مشارکت با بیماران است. و ما این کار را در Boehringer از مراحل اولیه انجام می دهیم. بنابراین، از زمان تحقیق، در سراسر توسعه بالینی ما تا زمانی که محصول در بازار عرضه شود.

منظور از بیمار محور بودن چیست؟زندگی بیمار گونه را اصلاح کنید!

منظور از بیمار محور بودن چیست؟زندگی بیمار گونه را اصلاح کنید!

ما بیماران را می‌آوریم تا در مورد هر چیزی، از نیازهای بیمار، طراحی آزمایشی، نقاط پایانی، با ما مشورت کنند. امکان سنجی آزمایش ها نیز مهم است. چگونه می توانیم آزمایشات بالینی را به عنوان یک گزینه مراقبتی هدایت کنیم؟ این برای من بیمار محوری است.

جان وایت در حال حاضر، آیا موانعی بر سر راه آوردن آن وجود داشته است؟ همه همیشه از آن استقبال نکرده اند. می دانید، پزشکی تمایل زیادی به سلسله مراتب دارد. همانطور که می دانید، به عنوان یک پزشک، پزشکان بهتر می دانند. کاری رو که من میگم انجام بده من کارشناس هستم چگونه فرهنگ برای پذیرش این مفهوم بیمار محوری تغییر کرده است؟

LYKKE HINSCH GYLVIN این یک سوال عالی است. خوب، محیط در حال تغییر است. و این شامل ارزشی که ما امروزه برای داروها می دهیم نیز می شود. و همچنین، تصمیم گیرندگان از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به اکنون شامل پرداخت کنندگان، تنظیم کننده ها و مهمتر از همه، بیماران در حال تغییر هستند.

امروزه بیماران بیش از پیش مسئولیت بیماری، درمان و مراقبت خود را بر عهده می گیرند. و بنابراین این فرصتی است برای ما که واقعاً از آن رابطه و دانشی که بیماران در پایان روی آن نشسته اند، استفاده کنیم. بنابراین آنها مصرف کنندگان نهایی داروها و راه حل های مراقبتی هستند.

جان وایت به عنوان یک شرکت، شما متعهد به سرطان شناسی شده اید. بنابراین می‌خواهم بشنوم، چرا برخلاف علوم قلبی عروقی یا علوم اعصاب، چنین تعهدی به آن فضا داده‌اید؟ نه اینکه شما در آن زمینه ها تحقیق نمی کنید، اما به نکته ای اشاره کرده اید که می خواهیم روی سرطان شناسی تمرکز کنیم. چرا اینطور است؟

LYKKE HINSCH GYLVIN خوب، ما به جایی می رویم که بیماران به ما نیاز دارند، یعنی جایی که نیازهای بیمار برآورده نشده زیاد باشد. و ما می دانیم انکولوژی بدیهی است که نیاز به پیشرفت هایی وجود دارد. نیاز به درمان وجود دارد.بنابراین مهم است و تعهد ما در این فضا ملاقات با ماست، میراث ما با یک پایه قوی در نوآوری است. و سپس نیاز برآورده نشده بالایی که می خواهیم با طب تحول آفرین خدمت کنیم.

جان وایت بنابراین اگر در مورد بیمار محوری صحبت کنیم و در مورد سرطان شناسی صحبت کنیم، آیا در حال حاضر از دیدگاه شما معیارهای نتیجه مناسبی داریم؟ زیرا اگر بگوییم، ما معمولاً به درمان نگاه نمی کنیم، درست است، شاید به طول عمر آن، تعداد معینی از سال ها یا بقای آن نگاه می کنیم.

یا شاید به زمانی نگاه می کنیم که فرد بدون علامت است یا علائم خود را به حداقل می رساند. بنابراین وقتی با بیماران صحبت می‌کنید و این داروها را تولید می‌کنید، و این فضای بسیار مهمی است، چگونه با همه اینها ازدواج می‌کنید؟

LYKKE HINSCH GYLVIN: این مهم است، زیرا نقاط پایانی سنتی – و ما برای هدف خاصی به آنها نیاز داریم. ما قطعاً به آن‌هایی نیاز داریم که در خدمت هدف تنظیم‌کننده‌ها باشند. اما من بسیار بسیار خوشحالم که می بینم ارزش داروها امروزه و در آینده به سرعت در حال تغییر است و شامل عناصری است که واقعاً چه ارزش افزایشی برای بیماران به ارمغان می آوریم، هم از نظر به حداکثر رساندن اثربخشی از طریق نشانگرهای زیستی، پزشکی دقیق. به حداقل رساندن سم شناسی و بهبود مشخصات ایمنی.

اما مهمتر از همه، کیفیت زندگی است. از آنجا که امیدواریم به عنوان یک صنعت و از طریق دانشگاه، مزایای افزایشی برای بیماران به ارمغان بیاوریم، باید به این جنبه‌ها نیز فکر کنیم.جان وایت آنچه در چند سال گذشته آموخته ام، مردم دوست دارند از واژه نوآوری یا نوآوری استفاده کنند. اما من متاثر شدم، شما از کلمه متحول کننده استفاده کرده اید. بنابراین چه چیزی شما را بیشتر در مورد فن آوری ها یا ابزارها یا طراحی آزمایشی هیجان زده می کند که واقعاً در مراقبت از بیماران مبتلا به بیماری های خاص تحول آفرین خواهد بود؟ همانطور که شما گفتید، چه در مورد انکولوژی، قلب متابولیک، عصبی. چه چیزی شما را هیجان زده می کند؟

[خنده]

نه. اما اگر هدفی از جمله آوردن داروهای متحول کننده برای بیماران نداشته باشد، هیچ ارزشی ندارد.داروهای متحول کننده، و جایی که ما در حال دگرگونی هستیم، و اگر فقط رشته انکولوژی را انتخاب کنیم، که قطعاً یک تمرکز فوق العاده برای Boehringer است، این واقعیت است که ما واقعاً بر روی واقعی تمرکز می کنیم، روی مقابله با محرک های اولیه سرطان ها، به این معنی. که ما به دنبال تبدیل تومورهای سرد به تومورهای گرم هستیم.و ما این کار را از طریق درمان های هدفمند سلول های سرطانی و همچنین درمان های هدفمند سلول های ایمنی انجام می دهیم. ما در حال استفاده از پلتفرم های بسیار نوآورانه و مکمل هستیم.

هوش مصنوعی مکان متفاوتی است که من همچنین فکر می‌کنم می‌توانیم هوش مصنوعی را از تحقیقات و کشف پیدا کردن و شناسایی بیماران و پروفایل‌های بیمار مناسب در مراحل اولیه، تا اینکه چگونه می‌توانید در طول توسعه بالینی خود در هوش مصنوعی بسازید، استفاده کنیم. برنامه اما همچنین، با کار کردن با سیستم‌های مراقبت بهداشتی، چگونه می‌توانیم ACPها را قادر به شناسایی زودهنگام بیماران، شناسایی رویکردهای درمانی مناسب و در نتیجه به آنها در ایجاد یک برنامه مراقبت یکپارچه کنیم؟ پس میتونستم ادامه بدم خیلی خیلی هیجان انگیز

جان وایت آیا ما به ارزش هوش مصنوعی در توسعه دارو پی برده ایم؟ یا هنوز حتی سطح آن را خراش نداده ایم؟

LYKKE HINSCH GYLVIN نه، من معتقدم که دومی است. موضوع این است که آنچه واقعاً در مورد هوش مصنوعی اهمیت دارد این است که بفهمیم هوش مصنوعی در کجا تأثیر فزاینده‌ای می‌گذارد و آن را به تحولی که می‌خواهیم ببینیم یا در بیماران ایجاد کنیم مرتبط کنیم. من واقعاً معتقدم که روزهای اول است. در Boehringer، ما در حال ساختن آن هواپیما در حین پرواز هستیم.

جان وایت شما آن را در آغوش می کشید. داری در آغوشش می کشی

LYKKE HINSCH GYLVIN کاملاً آن را در آغوش می‌کشد. اما از نظر شناسایی بیماران، چگونه می‌توانیم، همانطور که گفتم، واقعاً از سیستم‌های مراقبت‌های بهداشتی استفاده کنیم و مراقبت‌ها را به بیماران بیاوریم، بیماران را پیدا کنیم، روزهای اولیه است. و ما باید یک استراتژی خوب برای آن داشته باشیم.

جان وایت اکنون، در توسعه دارو، همه چیز در مورد رهبری در سطوح مختلف است. و من دوست دارم کمی در مورد سبک رهبری خود با مخاطبان ما صحبت کنید. و همچنین می‌خواهم آنچه را که احتمالاً همه تعجب می‌کنند بشنوم. اون عکس پشت سرت چیه؟

LYKKE HINSCH GYLVIN خب، در واقع، این سؤال خوبی است. این با من به عنوان یک شخص صحبت می کند. این یک جغد است. در واقع خودم درستش کردم و می گوید کنجکاو.

من، می توانم بگویم، واقعاً من به عنوان یک رهبر هستم. من یک رهبر بسیار کنجکاو هستم. و این چیزی است که هر روز مرا به حرکت در می آورد. رهبری برای من واقعاً در مورد خدمت به مردم، خدمت به بیماران، و باز کردن پتانسیل افرادی است که با آنها کار می کنم تا واقعاً این عناصر دگرگون کننده را به بیماران بیاورم.

جان وایت خب، دکتر هینش گیلوین، می‌خواهم از شما برای به اشتراک گذاشتن افکارتان تشکر کنم. ما طیف گسترده ای از موضوعات را پوشش داده ایم، از محوریت بیمار گرفته تا هوش مصنوعی، و من از دیدگاه شما در این مورد قدردانی می کنم. پس متشکرم.LYKKE HINSCH GYLVIN از اینکه من را در اختیار دارید متشکرم. این یک لذت بود.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط