21:19 - 1403/04/01

ملحق شدن فرهنگیان ۹ استان به خانواده بیمه معلم

شرکت بیمه معلم، یکی از خوش سابقه‌ترین شرکت‌های بیمه با رتبه توانگری سطح ۱ در کشور است که برای گروه وسیعی از فرهنگیان کشور خدمات ارائه می دهد.

ملحق شدن فرهنگیان ۹ استان به خانواده بیمه معلم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، یکی از دغدغه‌های رایج افراد در تمامی جوامع، موضوعات مربوط به بیمه، از جمله آشنایی با انواع بیمه و پوشش‌های هر یک از آن‌ها است. به خصوص در رابطه با کارکنان دولت ، به دلیل پایین بودن میزان درآمد آن‌ها در مقایسه با بسیاری از مشاغل دیگر، این موضوع اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. چرا که وجود انواع بیمه‌های درمانی و غیر درمانی، سبب افزایش امنیت روانی و کاهش نگرانی‌های آن‌ها خواهد شد.معلمان و فرهنگیان عزیز کشور ما نیز از این قاعده مستثنی نیستند. بیمه معلمان نیز یکی از موضوعاتی است که برای قشر فرهنگی کشور ما جایگاه ویژه‌ای دارد.

در این میان آنچه بیش از هر رویکردی سوای بحث رتبه‌بندی و … اهمیت دارد همکاری دولت و صنعت بیمه کشور برای اعتمادسازی از گروه وسیع فرهنگیانی است که در این سال‌ها فقط در ورای لوایح و طرح‌ها از امکانات حمایتی برخوردار بوده‌اند؛ همان هدفی که امروز بیمه معلم برای آن هدف‌گذاری‌های بسیاری دارد و به هر طریقی حمایت خود از این جامعه فرهیخته را اعلام می‌دارد.

بیمه معلم در کارنامه خود افتخار خدمت‌رسانی مشفقانه به قشر فرهیخته فرهنگیان را دارد که در فضای انس و محبت خدمات قابل توجهی را در رشته‌های مختلف ارائه نموده است؛ هرچند که درصد قابل توجهی از فرهنگیان در خصوص ارائه خدمات بیمه‌ای رضایت داشته و دارند.شرکت بیمه معلم، یکی از خوش سابقه‌ترین شرکت‌های بیمه با رتبه توانگری سطح ۱ در کشور است. این شرکت در رشته‌های مختلف بیمه‌ای، خدمات ارائه می‌دهد.

جایگاه بیمه معلم در صنعت بیمه

شرکت بیمه معلم باتوجه به اطلاعات اولیه منتشر شده این تسهیلات مرکزی ج. ا. ا در سال ۱۴۰۲، در بین شرکت‌های فعال در این صنعت و همچنین در بین شرکت‌های بورسی این صنعت به ترتیب با حجم فروش بیش از ۷ هزار و ۷۰۰ میلیاردی ۲.۷ درصد از بازار صنعت بیمه را در اختیار دارد.

رشد ۳۹ درصدی حق بیمه‌ های صادره این تسهیلات معلم

براساس گزارش‌های منتشر شده از بیمه معلم در تارنمای کدال در می‌یابیم این شرکت در سال ۴۰۱ حدودا ۵ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان حق این تسهیلات صادر کرده بود که در سال قبل با رشد ۳۹ درصدی به بیش از ۷ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان رسیده است. در بین حق این تسهیلات صادره این تسهیلات درمان با بیش از ۳ هزار میلیارد تومان بیشترین نقش را در بین سایر حق بیمه‌های این شرکت داشته و بیمه شخص ثالث با ۱ هزار و ۵۸۹ میلیارد تومان در رتبه بعدی حق بیمه‌های صادره قرار دارد.

افزایش ۱۲۹ درصدی حق این تسهیلات صادره در بخش درمان

حق این تسهیلات صادره این تسهیلات معلم در بخش درمان در سال گذشته به بیش از ۳ هزار میلیارد تومان رسیده که نسبت به مدت زمان مشابه سال قبل از آن رشد ۱۲۹ درصدی داشته است.

رشد ۵۳ درصدی حق بیمه تولیدی بیمه معلم در دوماهه نخست ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی بیمه معلم، این شرکت در مدت مذکور موفق شد بالغ بر ۱۲ هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال حق بیمه تولیدی را ثبت کند. این رقم در مقایسه با حق بیمه تولیدی ۷ هزار و ۹۷۰ میلیارد ریالی در مدت مشابه سال گذشته، حدود ۴ هزار و ۲۳۰ میلیارد ریال رشد داشته است.
رکوردشکنی شرکت بیمه معلم در حق بیمه تولیدی، ناشی از اعتماد و ر ضایت سازمان‌ها، شرکت‌ها، نهاد‌ها و بخش بزرگی از عموم جامعه است.
مروری بر سبد پرتفوی دوماهه نخست سال جاری شرکت بیمه معلم و مقایسه آن با مدت مشابه سال گذشته، نشان داد که بالاترین میزان رشد در حق بیمه صادره این شرکت مربوط به رشته بیمه مسئولیت با ۱۱۳ درصد رشد است.
در رتبه بعدی، رشته بیمه حوادث انفرادی با رشدی ۱۰۷ درصدی قرار دارد و رشته بیمه باربری با رشدی ۱۰۰ درصدی، جایگاه سوم را از منظر حق بیمه تولیدی این شرکت در دوماهه نخست امسال به خود اختصاص داده است.
میزان رشد حق بیمه تولیدی این شرکت در دوماهه نخست امسال در رشته بیمه‌های درمان گروهی ۷۰ درصد، در رشته بیمه عمر انفرادی ۵۶ درصد و در رشته بیمه آتش‌سوزی ۴۵ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته است.

بیمه معلم همواره در تلاش است با افزایش تعداد شعب، نمایندگی‌ها و مراکز طرف قرارداد در سراسر کشور و ارائه بهترین خدمات به مشتریان، سهم خود از بازار بیمه کشور را افزایش دهد.

فرهنگیان ۹ استان تحت پوشش بیمه معلم قرار گرفتند

بیمه معلم با آماده‌سازی زیرساخت‌های لازم برای ارائه خدمات به جامعه گرانقدر فرهنگیان کشور، بعد از انجام مذاکرات کارشناسی، بخشی از پرتفوی وزارت آموزش و پرورش را به خانواده بزرگ بیمه‌گذاران خود اضافه کرد.

گفتنی است، در تفاهم انجام‌شده، استان‌های آذربایجان شرقی، چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، خوزستان، قم، کهگیلویه و بویراحمد، گیلان و یزد برای دریافت خدمات بیمه‌ای خود طی یک سال آینده تحت پوشش بیمه معلم خواهند بود.

شایان ذکر است، این شرکت در صدد است تا با ارائه خدمات شایسته و در خور شان فرهنگیان عزیز، موجبات ارتقای سطح رضایتمندی و رفع دغدغه‌های بیمه‌ای بیمه‌شدگان را بیش از پیش فراهم کند.

مطالب مرتبط