19:28 - 1403/04/16

معامله ای جذاب میان پرسپولیس و تیم‌ قطری

پرسپولیس شرایط خود را برای انتقال عبدالکریم حسن به العربی قطر اعلام کرد.

معامله ای جذاب میان پرسپولیس و تیم‌ قطری

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، عبدالکریم حسن مرد سال فوتبال آسیا در سال ۲۰۱۸ در شرایطی در نیم فصل رقابت‌های لیگ بیست و سوم به جمع سرخ‌پوشان پایتخت پیوست که این بازیکن بعد از خروج از قطر روزهای خوبی را پشت سر نمی‌گذاشت.

عبدالکریم بعد از نیم فصل حضور در پرسپولیس به خوبی قابلیت‌های خود را بار دیگر نشان داد تا این‌بار محبوب هواداران پرسپولیس و سکوهای آزادی شود. همین درخشش نصف و نیمه حسن کافی بود تا تیم‌های کشور به فکر جذب این مدافع ۳۳ ساله بیفتند. در روزهای گذشته باشگاه الوکره قطر با ارسال نامه‌ای به صورت رسمی خواستار جذب این مدافع شد که با مخالفت باشگاه پرسپولیس همراه شد. حالا العربی دیگر تیم مشهور قطری علاقه‌مند به جذب مرد سال آسیا در سال ۲۰۱۸ شده و این در تلاش است تا وی را به خدمت بگیرد.

شنیده‌هااز این موضوع حکایت دارد که باشگاه پرسپولیس حالا که عبدالکریم را احیا کرده قصد ندارد مدافع خود را به این راحتی از دست بدهد. سرخ‌پوشان بعد از پیشنهاد باشگاه العربی برای جذب عبدالکریم حسن، به این باشگاه قطری اعلام کرده که در صورتی راضی به این انتقال است که این باشگاه ابتدا رضایت‌نامه عمر السوما مهاجم سوری خود را برای پرسپولیس صادر کند و همچنین مبلغی را نیز برای صدور رضایت‌نامه مدافع قطری به سرخ‌پوشان پرداخت کند.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع : ایرنا

مطالب مرتبط