۱۰:۴۱ - ۱۴۰۲/۱۰/۱۸

مشاهده واریزی سهام عدالت| ورود به سایت سهام عدالت با کد ملی + sahamedalat

مشاهده واریزی سهام عدالت؛ ورود به سایت سهام عدالت با کد ملی و همچنین معرفی سامانه sahamedalat را در اندیشه معاصر شرح داده ایم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، مشاهده واریزی سهام عدالت؛ ورود به سایت سهام عدالت با کد ملی و همچنین معرفی سامانه sahamedalat را در اندیشه معاصر شرح داده ایم و از نحوه استعلام و مشاهده واریزی تا پیگیری مبلغ و زمان و سامانه های مورد نیاز را ذکر کرده ایم تا شما مخاطبان عزیز اندیشه معاصر در این صفحه سردرگم نباشید.

مشاهده واریزی سهام عدالت

با اجرایی شدن طرح آزاد سازی سهام عدالت، افرادی زیادی برای اطلاع از دارایی های سهام عدالت به فکر ثبت نام در سجام و دریافت کد بورسی شده اند. برای مشاهده سود سهام عدالت خود راهی به جز کد بورسی نیز وجود دارد و آن پیگیری سود سهام عدالت با کد ملی می باشد که افراد بدون کد بورسی و تنها با کد ملی خود می توانند آخرین وضعیت سود سهام عدالت خود را مشاهده نمایید. آخرین واریزی سود سهام عدالت با کد ملی ۱۴۰۲ در اواخر آذر ماه ۱۴۰۲ انجام شد.

برخی از افراد سوال دارند که سود سهام عدالت کی واریز میشود؟ زمان واریز سود سهام عدالت من از سوی دولت اعلام می شود. اطلاع از نحوه پیگیری سود سهام عدالت با کد ملی بسیار اهمیت دارد. چنانچه در مشاهده سود سهام عدالت خود به مشکل برخوردید می توانید با مشاورین ما با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۷ (تنها از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد) تماس گرفته و درخواست راهنمایی نمایید تا آخرین اخبار از واریز سود سهام عدالت رادر اختیار شما عزیزان قرار دهند.

مشاهده واریزی سهام عدالت

بسیاری از افراد سوال دارند که سود سهام عدالت کی واریز میشود. برای اطلاع از آخرین واریزی سود سهام عدالت با کد ملی باید به سامانه سهام عدالت به آدرس اینترنتی samanese.ir مراجعه نمایید. این سامانه دارای امکانات مختلفی برای افراد دارد که یکی از این امکانات مشاهده سود سهام عدالت است.

برای پیگیری و مشاهده سود سهام عدالت با کد ملی مراحل زیر را طی نمایید:

ابتدا بر روی مرورگر خود آدرس اینترنتی samanese.ir را وارد کرده و وارد سامانه سهام عدالت شوید.

سپس برای پیگیری سود سهام عدالت با کد ملی بر روی گزینه “ورود به سامانه ” کلیک نمایید.
در پنجره جدید تمانی شرایط را مطالعه کرده و سپس تیک گزینه ” مطالب فوق را مطالعه کردم و می پذیرم” را زده و بر روی دکمه ” ادامه ” کلیک نمایید. سپس در پنجره جدید باز شده باید کد ملی را در کادر وارد کرده و سپس بعد از زدن کد امنیتی بر روی گزینه “ادامه ” کلیک نمایید.

وارد کردن کد ملی برای سود

در مرحله بعد مطابق به درخواست خود سامانه باید نام و نام خانوادگی خود را در بین موارد انتخاب نماییدد. این کار برای راستی آزمایی تعبیه شده است. و سپس “ادامه ” را کلیک نمایید.

در مراحل بعد راستی آزمایی شما باید نام پدرو سپس تاریخ تولد خود را نیز از میان گزینه ها انتخاب نمایید و سپس شماره شناسنامه خود را باید در میان شماره شناسنامه ها پیدا نمایید. برو روی دکمه “ادامه” کلیک نمایید.

زمانی که تمامی راستی آزمایی شما به پایان رسید، باید تمامی اطلاعات خود را بررسی کرده و اگر تمامی آن ها درست بود بر روی گزینه “تایید و ورود” کلیک نمایید. توجه نمایید اگر اطلاعات شما صحیح نبود باید بر روی گزینه “اصلاح” کلیک کرده و تمامی اطلاعات نا درست را تصحیح نمایید.
اکنون برای پیگیری سود سهام عدالت با کد ملی باید بر روی گزینه “صورت وضعیت دارایی سهام عدالت” کلیک کرده و سود سهام عدالت خود را مشاهده نمایید.
راهنمای مشاهده وضعیت سود سهام عدالت

اگر قصد دارید از مبلغ سهام عدالت به روز و دقیق مطلع شوید و دارای خود را به کمک کد ملی مشاهده نمایید، می توانید از طریق زیر اقدام نمایید.

برای مشاهده سود سهام عدالت و دارایی خود ابتدا باید سهام عدالت به صورت مستقیم را داشته باشید و افرادی که روش غیر مستقیم بر روی سهام عدالت خود دارند نمی توانند از این روش استفاده نمایند.

 لینک مستقیم استعلام واریز

فرایند پیگیری عدم واریز سود سهام عدالت

کاربرانی که سوال دارند سود سهام عدالت کی واریز میشود؟ می توانند برای پیگیری آخرین اخبار از واریز سهام عدالت به سامانه سهام عدالت مراجعه کنند.

مشمولان سهام عدالت باید جهت دریافت کد بورسی، در سامانه سجام، ثبت نام و احراز هویت کنند. برای برخی از افراد که از طریق سامانه سجام، کد بورسی دریافت نکرده اند نیز سود سهام عدالت ۱۴۰۲ واریز نمی شود. افرادی که کد بورسی دارند راحت تر می توانند برای پیگیری سود سهام عدالت با کد ملی اقدام کنند.

افرادی که در زمان واریز سود سهام عدالت من، مبلغ واریزی را دریافت نکرده اند، باید شماره شبای خود را بررسی کنند. احتمال می رود دلیل عدم واریز سود سهام، درچ اشتباه شما شبا باشد. به محض اینکه شماره شبای خود را در سامانه سود سهام عدالت اصلاح کنید، سود سالانه به صورت سیستمی واریز خواهد شد.

مشمولان چنانچه اطلاعات هویتی و شبای بانکی خود را در سجام و هنگام مراحل احراز هویت درست ثبت کنند، دیگر نیازی به نگرانی از بابت عدم دریافت سود سهام عدالت نیست و چنانچه اطلاعات ثبت شده صحیح باشد، می توانند با شرکت سپرده گذاری مرکزی ارتباط داشته باشند.

نکات پیگیری سود سهام عدالت با کد ملی

در زمان پیگیری واریز سود سهام عدالت من باید به نکاتی توجه فرمایید تا بدون مشکل به راحتی بتوانید سهام خود را مشاهده نمایید. برخی از مهمترین این نکات به شرح زیر است:

نکات پیگیری سود سهام عدالت با کد ملی
 اگر در زمان ورود کد ملی در سامانه با خطا مواجه شدید دو دلبل خواهد داشت اول اینکه شما دارای سهام عدالت نمی باشد و دوم اینکه اطلاعات ثبت شده شما در سامانه اشتباه می باشد.
زمانی که کد اعتبار سنجی برای افراد ارسال می گردد، باید بدانید این کد به شماره همراه ای ارسال خواهد شد که در سامانه ثبت شده باشد.
 در زمان پیگیری سود سهام عدالت  در سامانه سهام عدالت می توانند تاریخ و مبلغ مربوط به سود را نیز مشاهده نمایند.

نحوه پیگیری فروش سهام عدالت

در فرایند فروش سهام عدالت ۱۴۰۲، بانک ها درخواست ها را تجمیع کرده و به کارگزاری ها انتقال می دهند. کارگزاری ها نیز براسای شرایط بازار بورس و در هماهنگی با بازار سهام، می توانند سهام ها را به فروش بگذارند. برخی از سهام ها بعد از درخواست برای فروش، ممکن است در بازه زمانی ۱۰ روزه به فروش برسند. اگر بیشتر از این بازه زمانی طول بکشد، ممکن است نقصی در ارتباط با شماره شبای سهامدار وجود داشته باشد.

برای پیگیری فروش سهام عدالت، توصیه می کنیم که به یکی از شعب بانک ها و کارگزاری های رسمی که سفارش شما را ثبت کرده اند، مراجعه نمایید تا از صحت اطلاعات ثبت شده و رفع مشکلات آن مطمئن شوید.

ورود به سایت سهام عدالت با کد ملی

با ورود به سامانه سهام عدالت می‌توانید مشاهده و استعلام سهام عدالت با کد ملی را انجام بدهید. در حال حاضر، دو سایت سهام عدالت (ddn.csdiran.ir و sahamedalat.ir) فعال هستند و هر کدام، قابلیت‌های خاص خود را دارند. در بخش زیر، لینک ورود به این سامانه‌ها را قرار دادیم.

با ورود به سامانه ذینفعان سهام عدالت (ddn.csdiran.ir) می‌توانید استعلام سهام را انجام بدهید و یا سهام خود را مشاهده کنید.

بعد از ورود به سایت ویرایش سهام عدالت (sahamedalat.ir) می‌توانید شماره شبا را تغییر بدهید و یا شماره تلفن سهام عدالت را ویرایش کنید.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار