۱۴:۱۵ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۶

استعلام سهام عدالت با کدملی؛

مشاهده سهام عدالت| ارزش سهام عدالت ۱۰۰۰۰۰۰ من چقدر است؟+ ورود به samanese

در این خبر از اندیشه معاصر به بررسی مشاهده سهام عدالت| ارزش سهام عدالت 1000000 من چقدر است؟+ ورود به samanese پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

ارزش سهام عدالت امروز

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، در این خبر از اندیشه معاصر به بررسی مشاهده سهام عدالت| ارزش سهام عدالت ۱۰۰۰۰۰۰ من چقدر است؟+ ورود به samanese پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

استعلام سهام عدالت با کدملی

استعلام سهام با کدملی یکی از سوالات رایج سهامداران است. یکی از خدمات ارائه شده درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه در سامانه سمات، امکان استعلام سهام و بیان دقیق سبد دارایی سهامداران است. به جهت اهمیت داشتن اطلاعات دقیق از سرمایه‌گذاری، قصد داریم در این مقاله به نحوه ثبت نام در درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه و استعلام سهام با کدملی در سایت سمات بپردازیم. تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

استعلام سهام عدالت با کدملی

نحوه ثبت نام سهام عدالت ۱۴۰۲

نحوه ورود به سایت استعلام سهام با کدملی

جهت دریافت استعلام سهام با کدملی تنها داشتن کد سجام کافی است. برای دسترسی به اطلاعات، کاربران بازار سرمایه باید وارد سایت سمات به آدرس www.csdiran.ir شوند. سپس به درگاه یکپارچه ذینفعان وارد شده و ثبت نام کنند.

نحوه ورود به سایت استعلام سهام با کدملی

نحوه ورود به سایت استعلام سهام با کدملی

پس از تکمیل اطلاعات، کاربران با کدملی و رمزعبور می‌توانند وارد پنل کاربری خود شوند. برای امنیت بیشتر رمز یک بار مصرف نیز به شماره سهامدار ارسال می‌شود.

سهامداران پس از ورود به پنل برای اطلاع از تعداد سهام‌های موجود در سبد سرمایه گذاری خود در قسمت درگاه الکترونیک سهامدار، بخش اوراق بهادار، سبددارایی خود را مشاهده می‌کنند.

در بخش سبد دارایی می‌تواند تعداد سهام‌ها و مبلغ سرمایه‌گذاری، گردش معاملات، گزارش سودهای پرداخت شده، مجامع، اطلاعیه‌های نماد، گردش دارایی، تاریخچه سود سهام عدالت و گزارش حق تقدم استفاده نشده قابل مشاهده است.

 

استعلام سود سهام عدالت

بسیاری سوالاتی همچون، سود سهام عدالت چقدر است؟ ارزش سهام عدالت چقدر است؟ چه میزان سود دریافت کردیم؟ دارند. یکی از راه‌های رسیدن به اطلاعات سهام عدالت مراجعه به سامانه یکپارچه ذینفعان است. برای اطلاع از ارزش سهام عدالت به قسمت درگاه الکترونیک سهامدار، سپس بخش اوراق بهادار مراجعه کنید.

برای دریافت اطلاعات در خصوص سهام عدالت نیز به تاریخچه سود سهام عدالت مراجعه کنید. در این قسمت وضعیت پرداخت، تاریخ، مبلغ و نوع سود آمده است.

 

اهمیت استعلام سهام

در سامانه یکپارچه ذینفعان می‌توانید از سودهای دریافتی، میزان دارایی و ارزش سهام عدالت خود مطلع شوید. ناگفته نماند که خدمات این سایت به موارد ذکر شده خلاصه نمی‌شود و در ادامه به خدمات دیگر این سایت می‌پردازیم.

در صورت عدم داشتن اطلاعات کافی از دارایی‌ خود ممکن است متضرر شوید. شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که بنظرتان تعداد سهام‌های موجود در پرتفوی شما کمتر از تعداد واقعی است. با گرفتن استعلام سبد دارایی از درگاه یکپارچه ذینفعان در صورت مغایرت با پشتیبانی کارگزاری تماس حاصل نمایید. این مشکل به جهت تغییر کارگزار رخ می‌دهد.

درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه چیست؟

درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه زیرمجموعه شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه است. یکی از شرایط دسترسی به خدمات درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه داشتن کد سجام است.

این سامانه به دو روش نسخه تحت وب و اپلیکیشن خدمات ارائه می‌دهد. اپلیکیشن تحت عنوان سمات، در سه سیستم عامل Ios، اندروید و ویندوز قابل استفاده است. برای آشنایی بیشتر با درگاه یکپارچه ذینفعان به مقاله «درگاه یکپارچه ذینفعان چیست؟» و برای راهنمایی نحوه دانلود و استفاده از اپلیکیشن سمات به مقاله «نحوه دانلود اپلیکیشن درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه» مراجعه کنید.

خدمات درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه
مجامع الکترونیکی
پذیره نویسی سهامدار
اخذ گواهی سپرده دارایی
درگاه الکترونیکی سهامدار
گزارش گردش معاملات
اطلاعیه‌های نماد
میز خدمات الکترونیک
تاریخچه سود سهام عدالت
گزارش سودهای پرداخت شده
مشاهده ارزش سهام عدالت
مشاهده پروفایل سجام

ارزش سهام عدالت ۱۰۰۰۰۰۰ من چقدر است؟

ارزش دارایی سبد ۱ میلیون تومانی:
۲۱ میلیون و ۰۶۸ هزار تومان رسید.

ارزش دارایی سبد ۵۳۲ هزار تومانی:
۱۱ میلیون و ۰۹۶ هزار تومان رسید.

ارزش دارایی های سبد ۴۹۰ هزار تومانی:
۱۰ میلیون و ۳۳۱ هزار تومان رسید.

 

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار