مسافرت‌های هوایی همچنان رو به کاهش است

اتحادیه بین‌المللی حمل‌ونقل هوایی (یاتا) اعلام کرد هیچ نشانه‌ای از ریکاوری در ترافیک مسافرت هوایی بین‌المللی دیده نمی‌شود و تعداد مسافران همچنان رو به کاهش است. ‌ به گزارش خبرنگار مهر به نقل از راشاتودی، اتحادیه بین‌المللی حمل‌ونقل هوایی (یاتا) اعلام کرد هیچ نشانه‌ای از ریکاوری در ترافیک مسافرت هوایی بین‌المللی دیده نمی‌شود و تعداد […]

مسافرت‌های هوایی همچنان رو به کاهش است

اتحادیه بین‌المللی حمل‌ونقل هوایی (یاتا) اعلام کرد هیچ نشانه‌ای از ریکاوری در ترافیک مسافرت هوایی بین‌المللی دیده نمی‌شود و تعداد مسافران همچنان رو به کاهش است. ‌

به گزارش خبرنگار مهر به نقل از راشاتودی، اتحادیه بین‌المللی حمل‌ونقل هوایی (یاتا) اعلام کرد هیچ نشانه‌ای از ریکاوری در ترافیک مسافرت هوایی بین‌المللی دیده نمی‌شود و تعداد مسافران همچنان رو به کاهش است.

یاتا در گزارش جدید خود اعلام کرد تقاضای مسافرت هوایی در پایان ماه فوریه همچنان ۸۸.۷ درصد پایین‌تر از سطح قبل از پاندمی در فوریه ۲۰۱۹ باقی مانده است. این در حالی است که در ماه ژانویه تقاضای مسافرت هوایی ۸۵.۷ درصد از سطح قبل از پاندمی پایین‌تر بود و داده‌های جدید نشان‌دهنده این است که اوضاع صنعت هوانوردی در حال بدتر شدن است. این بدترین عملکرد صنعت هوایی از جولای ۲۰۲۰ تا کنون است.

طبق این گزارش عملکرد صنعت هوانوردی همه مناطق جهان نسبت به ماه ژانویه بدتر شده است.

مدیرکل یاتا، ویلی والش، گفت: فوریه هیچ نشانه‌ای از ریکاوری در تقاضای مسافرت هوانوردی در خود نداشت. در واقع با وضع محدودیت‌های قرنطینه‌ای جدید برای مواجهه با نوع جدید ویروس کرونا، اغلب شاخص‌های صنعت هوانوردی بدتر شدند.

مهر