مربی فولاد: بازیکن تعویضی در چند پست نداریم/ خسته می‌شویم

یوسو سسما گفت: هنوز شانس صعود در دستان خودمان است. راه بیشتری در پیش است و تمام تلاش خود را با انگیزه بالا انجام می‌دهیم و از بازیکنان برای تلاش بی‌حدشان نهایت تشکر را دارم. خبرورزشی – تیم فوتبال فولاد خوزستان در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا سه‌شنبه شب در ورزشگاه مرسول پارک شهر ریاض […]

یوسو سسما گفت: هنوز شانس صعود در دستان خودمان است. راه بیشتری در پیش است و تمام تلاش خود را با انگیزه بالا انجام می‌دهیم و از بازیکنان برای تلاش بی‌حدشان نهایت تشکر را دارم.

مربی فولاد: بازیکن تعویضی در چند پست نداریم/ خسته می‌شویم

خبرورزشی – تیم فوتبال فولاد خوزستان در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا سه‌شنبه شب در ورزشگاه مرسول پارک شهر ریاض برابر تیم النصر عربستان صف‌آرایی کرد و در پایان هر دو تیم به تساوی یک بر یک رضایت دادند.

یوسو سسما مربی تیم فولادخوزستان در کنفرانس خبری پس از دیدار برابر النصر عربستان اظهار کرد: النصر نشان داد که تیم با کیفیتی است و در زمین حفظ توپ بیشتری نسبت به ما داشت. با این وجود که در نیمه اول توپ در اختیار حریف بود اما نتوانستند موقعیت خاصی بسازند. پس از اینکه در نیمه دوم گل زدیم طبیعتاً جلو کشیدند و ما را به عقب نشاندند، در بازی واضح بود که ما یک بازی بیشتر نسبت به آن‌ها انجام داده‌ایم و اکنون خستگی بازیکنان واضح‌تر و نمایان‌تر بود.

بیشتر بخوانید و ببینید:

  • فولاد ایران یک – النصر عربستان یک/ شاگردان نکونام برد را با تساوی عوض کردند
  • سرمربی النصر کلافه از سبک بازی شاگردان نکونام/ فولاد وقت کشی می‌کرد!
  • ویدیو| خلاصه بازی فولاد ۱-۱ النصر

وی افزود: در تیم ما چند پست وجود دارد که در آن‌ها بازیکن تعویضی نداریم و در این پست‌ها با مشکل خستگی و فشار بازی‌ها مواجه هستیم.

مربی این فوتبال فولاد خوزستان، اظهار داشت: شکی در این نیست که گروه ما گروه مرگ است و بعد از سه بازی تیم‌های دیگر و چهار مسابقه ما(سه بازی دور گروهی و یک بازی مرحله پلی‌آف)، هنوز شانس صعود در دستان خودمان است. راه بیشتری در پیش است و تمام تلاش خود را با انگیزه بالا انجام می‌دهیم و از بازیکنان برای تلاش بی‌حدشان نهایت تشکر را دارم.

سسما در ادامه گفت: از نظر من تیم و بازیکنان ما تاکنون بهترین عملکرد را داشته‌اند با توجه به اینکه نتوانستیم بازیکنان جدیدی را در نقل و انتقالات بگیریم. ما با باشگاه‌های قدرتمند و گردن کلفتی مبارزه می‌کنیم.

مربی تیم فولاد در انتها نیز تصریح کرد: در مسابقه داور وجود دارد که اگر تشخیص بدهد کسی وقت تلف می‌کند او را جریمه کند و قطعا چنین چیزی نبود که داور در این زمینه اخطاری نداد. همه تیم‌هایی که جلو هستند قاعدتاً عقب می‌کشند، ما سعی کردیم پس از گل زمان را مدیریت کنیم و این موضوع با وقت تلف کردن متفاوت است.

منبع: ایرناخبر ورزشی