۰۸:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۷/۱۹

مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه‌ها فردا در دانشگاه تهران برگزار می‌شود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی فردا فردا دوشنبه ۱۹ مهر ماه با حضور آیت الله رئیسی، رئیس جمهور در تالار علامه امینی دانشگاه تهران برگزار می‌شود. سال گذشته به دلیل شیوع ویروس ک...

مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه‌ها فردا در دانشگاه تهران برگزار می‌شود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی فردا فردا دوشنبه ۱۹ مهر ماه با حضور آیت الله رئیسی، رئیس جمهور در تالار علامه امینی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

سال گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا این برنامه به صورت مجازی در دانشگاه تهران برگزار شد؛ اما امسال رئیس جمهور به صورت حضوری در دانشگاه حضور پیدا می‌کند.

در مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی و آموزش پزشکی تعداد محدودی از مسئولان دو حوزه وزارت علوم و وزارت بهداشت، اساتید و دانشجویان دو دانشگاه تهران و علوم پزشکی تهران حاضر خواهند بود.

بر اساس تاکید وزارت بهداشت، این برنامه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و با حضور تعداد محدودی از افراد برگزار می‌شود و روسای دو دانشگاه تهران وعلوم پزشکی تهران وزیر علوم و بهداشت، از جمله سخنرانان این مراسم خواهند بود.

در مراسم امسال یک استاد به نمایندگی از اساتید دانشگاه‌ها و یک دانشجو نیز به نمایندگی از دانشجویان کشور در حضور رئیس جمهور سخنرانی خواهند کرد که پس از آن در پایان مراسم رئیس جمهور به ایراد سخنرانی می‌پردازد.

همچنین در مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و آموزش پزشکی، حدود ۲۶ نفر از کنکوری‌های برتر در وزارتخانه علوم و بهداشت و همچنین برترین‌های شاهد وایثارگر با حضور رئیس جمهور موردتقدیر قرارخواهند گرفت.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار