اجتماعی

مراجعه حضوری به شعبه و دریافت فیش تامین اجتماعی با کد ملی

در صورت عدم تمایل به ثبت نام در سامانه خدمات الکترونیکی سازمان تامین اجتماعی، می‌توانید با مراجعه حضوری به شعبه و ارائه مدارک لازم (کارت ملی و دفترچه بیمه)

همسان سازی حقوق بازنشستگان به کجا رسید؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،در صورت عدم تمایل به ثبت نام در سامانه خدمات الکترونیکی سازمان تامین اجتماعی، می‌توانید با مراجعه حضوری به شعبه و ارائه مدارک لازم (کارت ملی و دفترچه بیمه) برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنبد.

مراجعه حضوری به شعبه و دریافت فیش تامین اجتماعی با کد ملی

مراجعه حضوری به شعبه و دریافت فیش تامین اجتماعی با کد ملی
در صورت عدم تمایل به ثبت نام در سامانه خدمات الکترونیکی سازمان تامین اجتماعی، می‌توانید با مراجعه حضوری به شعبه و ارائه مدارک لازم (کارت ملی و دفترچه بیمه) برای دریافت فیش تامین اجتماعی با کد ملی اقدام کنید. در این روش باید ابتدا به واحد نام‌ نویسی و حسابرسی آن مرکز مراجعه و درخواست صدور فیش بیمه ارائه شود. کارکنان شعبه، پس از بررسی و تأیید اطلاعات، فیش تامین اجتماعی را صادر خواهند کرد.

تامین اجتماعی

مراجعه حضوری به شعبه و دریافت فیش تامین اجتماعی با کد ملی

دریافت فیش بیمه با استفاده از اپلیکیشن تامین من
دریافت فیش بیمه تامین اجتماعی با کد ملی با گوشی و اپلیکیشن تامین من، کاملا رسمی از طریق اداره‌ کل بیمه تامین اجتماعی تایید شده است و آخرین نسخه را می‌ توانید به طور مستقیم از اپلیکیشن تامین اجتماعی من، دانلود و در گوشی هوشمند یا ویندوز نصب کنید. اما باید بدانید که برای استفاده از این اپلیکیشن موبایلی، باید از قبل ثبت نام در سامانه خدمات الکترونیکی سازمان تامین اجتماعی (همانگونه که در عنوان قبلی توضیح داده شد) انجام شود.

برای دریافت فیش تامین اجتماعی با کد ملی در سامانه تامین من، مراحل زیر را انجام دهید.

با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود وارد اپلیکیشن شوید.
به بخش “خدمات بیمه‌ شدگان” مراجعه کنید.
گزینه “دریافت فیش بیمه” را انتخاب کنید.
کد ملی و دوره مورد نظر خود را وارد کنید.
فیش بیمه خود را مشاهده و پرداخت کنید.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط