۲۱:۳۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۸

ورزشی

مدیر محبوبِ نکونام مدیرعامل استقلال می‌شود!؟

هواداران استقلال در روزهای گذشته در قالب موافقان و مخالفان ادامه همکاری با جواد نکونام، در فضای مجازی اقدامات جنجال‌آفرینی داشته‌اند و با توجه به صحبت‌های روز گذشته وریا غفوری، حالا فضا بیش از پیش ملتهب شده است.

مدیر محبوبِ نکونام مدیرعامل استقلال می‌شود!؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، مقرر شده مجمع مدیریتی باشگاه استقلال با حضور مالکان جدید این باشگاه طی ۷۲ ساعت آتی برگزار شود. برای با خبر شدن از جزئیات بیشتر و کسب اطلاعات بیشتر درباره باشگاه استقلال اندیشه معاصر را تا انتها دنبال کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

تیم استقلال روز های پر تنشی میگذراند

استقلالی‌ها بعد از کسب عنوان نایب‌قهرمانی در لیگ بیست‌وسوم، روزهای پرتنش و جنجالی‌ای را پشت سر می‌گذراند و جالب آنکه در این میان، مسئولان هلدینگ خلیج‌فارس که مالکیت باشگاه استقلال را برعهده دارند، سیاست سکوت را در پیش گرفته‌اند و واکنشی نسبت به حواشی ایجاد شده نداشته‌اند؛ آن‌هم در حالی‌که در روزهای پایانی فصل بود که علی خطیر از سمت خود کنار رفت و فعلاً فعالیت‌های مدیریتی تیم با سرپرستی فرشید سمیعی پیگیری می‌شود.

استقلال

استقلال

علیرضا خانی، عضو سابق هیات‌مدیره استقلال روز گذشته اظهارات تندی علیه فرشید سمیعی و علی خطیر انجام داد تا بر حواشی مدیریت باشگاه استقلال افزوده شود. از سوی دیگر، چهره‌هایی چون وریا غفوری، پیروز قربانی و صادق ورمزیار موضع‌گیری تندی علیه جواد نکونام داشتند و نسبت به رفتارهای این سرمربی انتقاد کردند؛ آن‌هم در شرایطی‌که نکونام در فصل جاری موفق به کسب ۶۷ امتیاز شد و ۲ فصل دیگر با آبی‌ها قرارداد دارد اما گفته می‌شود که احتمال قطع همکاری با این سرمربی جوان اما باتجربه دور از ذهن نیست و مالکان باشگاه استقلال در حال رصد و ارزیابی شرایط هستند.

یکشنبه، موعد رونمایی از مدیرعامل جدید

مهدی افضلی، فرشید سمیعی و مهدی حیدرزاده، ۳ عضو هیات‌مدیره باشگاه استقلال هستند و مسئولان هلدینگ خلیج‌فارس به دنبال آن هستند تا ساختار مدیریتی باشگاه تحت مالکیت خود را تکمیل کنند. در این زمینه قرار است روز بیستم خردادماه، مجمع باشگاه استقلال در محل دفتر هلدینگ خلیج‌فارس برگزار شود که تازه‌ترین خبرها حکایت از تغییر و تحولات گسترده در هیات‌مدیره باشگاه استقلال دارد و قرار است که روز یکشنبه بیستم خردادماه، مدیرعامل جدید آبی‌پوشان پایتخت هم بعد از مشخص‌شدن اعضای هیات‌مدیره، معرفی می‌شود.

مدیر محبوبِ نکونام نمی‌تواند مدیرعامل شود!

احمد شهریاری از مسئولان هلدینگ خلیج‌فارس در طول ماه‌های اخیر در نقش نماینده هلدینگ در باشگاه استقلال مشغول به فعالیت بوده و اتفاقاً رابطه خوبی هم با جواد نکونام برقرار کرده، با توجه به اینکه همزمان در یکی از شرکت‌های زیرشاخه هلدینگ مشغول به فعالیت در نقش مدیرعامل است، امکان فعالیت در نقش مدیرعامل را ندارد و احتمال اینکه او در کسوت یکی از اعضای هیات‌مدیره انتخاب شود، دور از ذهن نیست اما هنوز از چهره مدیرعامل احتمالی آبی‌ها پرده‌برداری نشده شده است.

هواداران استقلال در روزهای گذشته در قالب موافقان و مخالفان ادامه همکاری با جواد نکونام، در فضای مجازی اقدامات جنجال‌آفرینی داشته‌اند و با توجه به صحبت‌های روز گذشته وریا غفوری، حالا فضا بیش از پیش ملتهب شده است. در این میان، گفته می‌شود که مسئولین هلدینگ خلیج‌فارس فعلاً سعی داشته‌اند تا هیچ واکنشی نسبت به قطع همکاری با نکونام یا تداوم آن نداشته باشند و گفته می‌شود که طی ۷۲ ساعت اخیر و بعد از تعیین مدیرعامل جدید، آینده کاری جواد نکونام در استقلال رسماً مشخص خواهد شد که باید دید آیا آبی‌ها برای دومین فصل پیاپی با نکونام همکاری می‌کنند یا هواداران استقلال باید چشم‌انتظار معرفی سرمربی جدید بعد از معرفی مدیرعامل جدید باشند!

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع : روزنو

مطالب مرتبط