بانک و بیمه

مدیرعامل بیمه سینا مشخص شد/بازدید کارشناسان سایپا از خط تولید شرکت ورق خودرو

اعضای هیئت مدیره بیمه سینا به اتفاق آراء، صلاحی نژاد را برای تصدی سمت مدیرعامل معرفی کرده بودند که با تایید بیمه مرکزی، رسماً به

حق بیمه

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصربه نقل از اقتصاد۲۴ اعضای هیئت مدیره بیمه سینا به اتفاق آراء، صلاحی نژاد را برای تصدی سمت مدیرعامل معرفی کرده بودند که با تایید بیمه مرکزی، رسماً به برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنبد.

مدیرعامل بیمه سینا مشخص شد

اعضای هیئت مدیره بیمه سینا به اتفاق آراء، صلاحی نژاد را برای تصدی سمت مدیرعامل معرفی کرده بودند که با تایید بیمه مرکزی، رسماً به عنوان مدیرعامل معرفی شد.

گفتنیست، صلاحی نژاد از مدیران ارشد باسابقه صنعت بیمه است که سابقه مدیرعاملی بیمه ملت و قائم مقام مدیرعامل بیمه دی را در کارنامه حرفه‌ای خود دارد.

بیمه

مدیرعامل بیمه سینا مشخص شد/بازدید کارشناسان سایپا از خط تولید شرکت ورق خودرو

بختیاری: محمد رضا نکونام مدیر خرید تأمینکنندگان اصلی گروه خودروسازی سایپا به همراه منوچهرمحمد علی پور مدیر کیفیت تأمین کنندگان قطعات بدنه، محسن مولوی مدیر مهندسی قطعات بدنه و رنگ، محمدشریفی مدیر سالن رنگ شماره۲ و محسن حسنی رئیساداره خرید فلزات گروه خودروسازی سایپا از خط تولیدشرکت ورق خودرو بازدید کرده و طی نشستی صمیمانه باتیم مدیریتی این شرکت به تبادل نظر در خصوص مباحثفنی پرداختند.

مدیر عامل شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاریشرایط مساعد حاکم و پتانسیل بالای موجود در شرکتورق خودرو را تشریح نمود.

حمید شجاعی ضمن اعلام آمادگی مجموعه ورقخودروچهارمحال و بختیاری جهت تأمین تمامی نیازصنایع خودروسازی کشور به محصولات گالوانیزه گفت: رسالت اصلی شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاریخودکفایی کامل صنایع خودروسازی کشور در حوزهمحصولات گالوانیزه می باشد و همواره اولویت اصلی ما برهمسویی هرچه بیشتر با مجموعه های خودرو ساز کشوردر راستای ارتقای هرچه بیشتر سطح کیفی محصولاتتولیدی استوار بوده است.

وی افزود : شرکت ورق خوردو آمادگی دارد با تعامل بیشترو هم‌افزایی بتوانیم یاریگر مجموعه بزرگ خودروسازیسایپا باشیم و هم اکنون کاهش وابستگی این گروه بهمنابع خارجی در تأمین محصولات گالوانیزه را شاهدهستیم.

در ادامه محمد رضا نکونام مدیر خرید تأمین کنندگاناصلی گروه خودروسازی سایپا ضمن ابراز خرسندی ازحضور در شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاریافزود:مجموعه ورق خودرو چهارمحال و بختیاری بابرخورداری از مدیریت توانمند،نیروهای مجرب ، تکنولوژیروز دنیا و گواهینامه های معتبر بین‌المللی و با تولیدمحصولات کیفی و گریدهای ویژه گامی بلند در جهتموفقیت و استقلال صنعت خودروسازی کشور برداشته وامیدواریم با برگزاری هرچه بیشتر جلسات فنی بتوانیم بههمزبانی فنی و همکاری هرچه نزدیک‌تر و بیشتر دستیابیم.

وی خاطرنشان کرد: با پاسخ مثبت آزمایشگاه های گروهخودروسازی سایپا به نمونه های ارسالی از گریدهای ویژهتولیدی در شرکت ورق خودرو، مدیریت گروه سایپا رامصمم کرد که از طریق همکاری هرچه بیشتر با شرکتورق خودرو هرچه سریع‌تر بتوانیم روند تأمین نیاز خود بهمحصولات گالوانیزه تولیدی در شرکت ورق خودرو را تسریعنماییم.

وی تاکید نمود: هم اکنون این شرکت به تنها منبع داخلیمحصولات گالوانیزه گروه خودروسازی سایپا مبدل گردیده وبا افتخار در حال گسترش همکاری های خود با شرکتورق خودرو هستیم.

وی یاد آور شد هم اکنون در ساخت بدنه جدیدترینخودروهای تولیدی در گروه خودروسازی سایپا ازمحصولات گالوانیزه تولیدی در شرکت ورق خودروچهارمحال و بختیاری استفاده می شود.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع : اقتصاد24

مطالب مرتبط