۱۳:۵۰ - ۱۴۰۲/۰۷/۲۰

مدیرعامل بیمه آسیا در نشست کمیته پدافند غیرعامل:پدافند غیرعامل ساز و کار نوین و موثری در تقویت بنیه دفاعی کشور در مقابل تهدیدات انسانی و طبیعی است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر به نقل از روابط عمومی بیمه آسیا، مسعود بادین، نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا در این نشست، شناسایی، پیش بینی و پیشگیری تهدیدات را اساس پدافند غیرعامل در هر سازمان برشمرد و حملات سایبری را...

بیمه

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر به نقل از روابط عمومی بیمه آسیا، مسعود بادین، نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا در این نشست، شناسایی، پیش بینی و پیشگیری تهدیدات را اساس پدافند غیرعامل در هر سازمان برشمرد و حملات سایبری را مهم ترین تهدید بالقوه در کشور خواند.

مدیرعامل بیمه آسیا با اشاره به اینکه پدافند غیرعامل ساز و کار نوین و موثری در تقویت بنیه دفاعی کشور در مقابل تهدیدات انسانی و طبیعی است، افزود: صنعت بیمه در حوزه سایبری آسیب پذیرتر است، از این رو آموزش و افزایش سطح آگاهی کارکنان و شبکه فروش از مفاهیم و ساختار پدافند غیرعامل باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

وی در این نشست بر ضرورت پدافند غیرعامل در عملیات بیمه گری و عدم توقف خدمات به بیمه گذاران در زمان بروز مشکلات سایبری، تأکید کرد.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار