هر چیزی در فوتبال ممکن است؛

مدافع تراکتور: ناگهان دیدید مهاجم شدم

مدافع تراکتور می‌گوید این تیم از بازی با هوادار تبدیل به تیم ترسناکی می‌شود که همه انتظارش را دارند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر به نقل از ورزش۳،محمد حسینی که در اولین حضور فیکسش در ترکیب سرخپوشان تبریز در پست غیرتخصصی خود، هافبک دفاعی، به میدان رفت، درباره شرایط تراکتور به خبرنگار ما گفت: خدا را شکر در حال حاضر شرایط خیلی بهتر شده و تعطیلات هم به هماهنگی بیشتر تیم‌مان کمک کرده است. امیدوارم از این هفته آینده شاهد تراکتور واقعی باشیم که هر تیمی از مقابله با آن ترس دارد.

او ادامه داد: بازیکنانی که در این تیم جمع شدند، همه اسم و رسم دار هستند و انشالله بتوانیم کنار هم با هماهنگی بیشتر نتایج درخور شان باشگاه بزرگ تراکتور را کسب کنیم.

این بازیکن در مورد وضعیت پرشور‌ها و غیبت احتمالی آنها در دیدار با هوادار عنوان کرد: شک نکنید هواداران ما هویت باشگاه و فوتبال آذربایجان هستند. با حضورشان قطعاً انگیزه بیشتری در هر بازی داریم. قطعا حضورشان باعث دلگرمی ما است.

حسینی در مورد تغییر پستش توضیح داد: من به شخصه پست تخصصی خودم را دوست دارم و می‌خواهم در این پست به تیم کمک کنم ولی اگر کادر فنی در پست غیر تخصصی به کمکم نیاز داشته باشد، قطعا دریغ نمی‌کنم و تلاشم را می‌کنم بهترین عملکرد را داشته باشم. هر چیزی در این فوتبال ممکن است و ناگهان دیدید من در پست وینگر و مهاجم هم بازی کردم!

این بازیکن که دو فصل است از هوادار راهی تراکتور شد، در مورد تقابل با تیم سابقش گفت: برای تیم هوادار احترام زیادی قائلم و به نظرم تیم کاملا با شخصیتی است. درست است این تیم هوادار ندارد ولی ساختار این باشگاه خیلی خوب است. خودم هم شرایط خیلی خوبی را در آن تیم تجربه کردم و سال فوق‌العاده‌ای برایم بود. امیدوارم روز چهارشنبه در درجه اول تمام بازیکنان سلامت از مستطیل سبز خارج بشوند و در درجه دوم مسابقه با برد تیم ما به پایان برسد.

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.