۰۱:۳۰ - ۱۴۰۳/۰۱/۲۶

گردشگری ومحیط زیست

محیط زیست و طبیعت/اگر کاشت پاییزی پیاز را از دست دادید نگران نباشید!

این لامپ‌ها برای شرایطی که زمستان‌گذرانی لامپ‌ها عملی نیست، عالی هستند، مانند باغبان‌های کانتینری که به گلدان‌های خود برای انجام کارهای دوگانه در دکوراسیون زمستانی نیاز دارند. به علاوه، بسیاری از لامپ های فنری بسیار خیره کننده و ماندگار ه...

محیط زیست و طبیعت/اگر کاشت پاییزی پیاز را از دست دادید نگران نباشید!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،اگر کاشت پاییزی پیاز را از دست دادید نگران نباشید. از نیلوفرهای سرسبز گرفته تا گل محمدی خیره کننده، در اینجا پیازهایی برای کاشت در بهار و نحوه رشد موفقیت آمیز آنها آورده شده است.برای اطلاعات بیشتر با اندیشه معاصر همراه باشید.

چرا برخی از پیازها در بهار کاشته می شوند؟

بن روتول، یکی از مالکان داچ گرون می گوید: «کاشت پیاز و گیاهان چند ساله در بهار مانند آماده کردن صحنه برای یک مهمانی باغ تابستانی است. «فقط مربوط به گل ها نیست. این در مورد به ارمغان آوردن یک انفجار از زندگی و رنگ است که نمایش را تا زمانی که پرده های پاییز بسته شود، ادامه می دهد.”بزرگترین نقطه ضعف لامپ های بهاره این است که بسیاری از آنها به اندازه کافی دلچسب نیستند تا در زمستان زنده بمانند. در آب و هوای شمالی، پیازها باید در مکانی خشک و خنک نگهداری شوند و سپس دوباره در بهار کاشته شوند.نویسنده باغبانی می‌گوید: «بسیاری از مردم به دلیل نیاز به کندن این پیازهای بهار/تابستانی در پاییز آویزان می‌شوند، اما صادقانه بگویم، می‌توانید با آنها مانند یکساله رفتار کنید و فقط اجازه دهید بروند و در بهار آینده پیاز یا غده جدید بخرند. کارول میشل.در اینجا چند پیاز مناسب برای کاشت بهاره و نکاتی از متخصصان در مورد نحوه رشد موفقیت آمیز آنها آورده شده است.

محیط زیست و طبیعت/اگر کاشت پاییزی پیاز را از دست دادید نگران نباشید!

محیط زیست و طبیعت/اگر کاشت پاییزی پیاز را از دست دادید نگران نباشید!

کوکب

گل کوکب شکوفه های باشکوه، بزرگ و پرپشتی رشد می کند که تقریباً در هر رنگی از رنگین کمان وجود دارد. پگی آن مونتگومری، باغبان با flowerbulbs.com می گوید: «واقعاً برای هر باغ یکی وجود دارد. جای تعجب نیست که وقتی از اواسط تابستان تا پاییز شکوفا می شوند، آنها عزیزان اینستاگرام هستند.بیشتر گل محمدی برای اینکه شکوفه های بزرگ و سنگین خود را به صورت عمودی نگه دارند، نیاز به چنگ زدن دارند، اما پروانه هایی که جذب می کنند ارزش جبران را دارند. آنها همچنین برای گل آرایی عالی هستند، اما آنها را در جوانه نبرید، زیرا بعد از برش باز نمی شوند.

نحوه کاشت و رشد گل محمدی

بعد از آخرین یخبندان، در آفتاب کامل تا سایه روشن بکارید. ۴ تا ۶ اینچ عمق و ۱۸ تا ۲۴ اینچ از هم در خاک غنی و با زهکشی خوب بکارید. گل کوکب در مناطق ۸ تا ۱۱ به عنوان گیاهان چند ساله و مناطق ۳ تا ۸ به عنوان گیاهان یکساله رشد می کند (یا در زمستان غده ها را حفر و ذخیره می کنند).

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط