«محمد جان» دردهایت تمام شد – خبرگزاری

[ad_1] به گزارش خبرنگار مهر، سردار «هامون محمدی» فرمانده اسبق سپاه قدس گیلان و همرزمان سردار «محمد علی حق بین» در جبهه هشت سال دفاع مقدس در دلنوشته خود در پی فراق دوست و همرزمش نوشت: سلام به روح مرد صحنه‌های نبرد حق علیه باطل و درود بر افتخار آفرین میدان دفاع از حرم، سردار […]

[ad_1]

به گزارش خبرنگار مهر، سردار «هامون محمدی» فرمانده اسبق سپاه قدس گیلان و همرزمان سردار «محمد علی حق بین» در جبهه هشت سال دفاع مقدس در دلنوشته خود در پی فراق دوست و همرزمش نوشت: سلام به روح مرد صحنه‌های نبرد حق علیه باطل و درود بر افتخار آفرین میدان دفاع از حرم، سردار «محمدعلی حق بین».

تو معنای عینی ایمان، شجاعت، ایثار، بزرگی، محبت، شرم و حیا، صبر و استقامت، مظلومیت و بی ادعایی بودی. محمد جان در آخرین دیدارمان گفتی: «مرا با خودت به سوریه ببر که دیگر از این دنیای فانی خسته ام».

خواستم حرف را عوض کنم گفتی در تصمیمم جدی هستم و بیشتر از هر زمانی می‌خواهم که به دوستان شهیدم ملحق شوم. چه زود دعایت مستجاب شد برادر.

راستش را بخواهی اینجا همه تو را می‌شناسند. امروز شنیدم که بچه‌های نبل و الزهرا عکست را روی صفحه اول گوشی‌هایشان گذاشته‌اند. مرحبا به این وفاداری، ما، اما برائت چه کرده‌ایم؟ عزیز برادر از آن زمان که برای اولین بار در سنندج و در تیپ قدس دیدمت همیشه در چهره ات یا گرد و غبار میدان نبرد بود یا غم دوری از یاران شهیدت. دائم نگران انقلاب و ولایت بودی.

«محمد جان» من با تمام وجود آگاهم که برای کسب رضایت حضرت حق آرام و قرار نداشتی. چشمان خسته و قرمزت از بی خوابی در نبردهای حلب هرگز از یادم نخواهد رفت.

خوشا به حالت که حلم و بردباری، توسل، توکل، ادب، احترام و تواضعت مدت‌ها است که زبانزد مدافعان حرم است. امروز همه اینجا سراغت را از ما گرفتند و تسلیت گفتند. آه و افسوس در غم فقدانت در کنار بارگاه حضرت رقیه (س) حاکم بود.

همه به یاد تو و سردار حجازی عزیز گریستند و برایتان دعا کردند. جان برادر، دیگر سختی‌ها، بی خوابی‌ها و غم هجران دوستان و درد جراحت‌های نبرد که در پیکر رنجیده ات بود به پایان رسید.

آرام باش و در کنار دوستان شهیدت علی الخصوص شهید والا مقام «محمد اصغر خواه» و برادر شهیدت، عند ربهم یرزقون باش. برایمان دعا کن و سلاممان را که آکنده از غم هجران است به یاران قدیمی برسان.

رفیق روزهای سخت، امروز با اشک چشم و از کنار حرم حضرت رقیه (س) بدرقه ات می‌کنم و از خداوند منان برای خانواده محترمت صبر و بردباری آرزومندم.

[ad_2]

Source link