20:32 - 1403/04/13

اخبار اقتصادی

مبلغ وام ازدواج ۱۴۰۳ چقدر است ؟/ ثبت نام آن چگونه انجام می‌شود؟

بعد از انجام ثبت نام در سایت وام ازدواج به آدرس ve.cbi.ir (طبق مراحلی که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم)، زمان مراجعه حضوری شما به بانک مشخص می‌شود

مبلغ وام ازدواج ۱۴۰۳ چقدر است ؟/ ثبت نام آن چگونه انجام می‌شود؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصربه نقل از سانا پرس بعد از انجام ثبت نام در سایت وام ازدواج به آدرس ve.cbi.ir (طبق مراحلی که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم)، زمان مراجعه حضوری شما به بانک مشخص می‌شود.برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید.

مبلغ وام ازدواج ۱۴۰۳ چقدر است ؟/ ثبت نام آن چگونه انجام می‌شود؟

با ما همراه باشید تا نحوه ثبت نام وام ازدواج در سامانه ve.cbi.ir، را برسی کنیم.

بعد از انجام ثبت نام در سایت وام ازدواج به آدرس ve.cbi.ir (طبق مراحلی که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم)، زمان مراجعه حضوری شما به بانک مشخص می‌شود. پس از آن حداکثر به مدت ۱۲ روز کاری با در دست‌داشتن مدارک لازم می‌توانید به بانک و شعبه مورد نظرتان مراجعه نمایید تا ادامه مراحل ثبت نام را (حضوری) طی کنید.

یارانه/آنچه عروس داماد ها باید راجب یارانه طرح معیشتی بدانند!

مبلغ وام ازدواج ۱۴۰۳ چقدر است ؟/ ثبت نام آن چگونه انجام می‌شود؟

مبلغ وام ازدواج ۱۴۰۳ چقدر است؟
با تصویب نمایندگان مجلس، تسهیلات قرض الحسنه ازدواج برای هر یک از زوج‌هایی که تاریخ ازدواج آن‌ها از ابتدا سال ۹۸ باشد، ۳۰۰ میلیون تومان و برای زوج‌های زیر ۲۵ سال و زوجه‌های زیر ۲۳ سال، ۳۵۰ میلیون تومان است.

این در حالی است که وام این افراد در سال ۱۴۰۲، مبلغ ۱۸۰ میلیون تومان بود.

سامانه ثبت نام وام ازدواج
با ورود به سامانه وام ازدواج ve.cbi.ir می‌توانید مراحل ثبت نام و پیگیری تسهیلات قرض الحسنه ازدواج را انجام بدهید. بعد از ورود به این سایت با فرم زیر روبرو می‌شوید:

منظور از فرم ثبت نام وام ازدواج ۱۴۰۳همان فرم آنلاین در سایت ve.cbi.ir است که مشخصات هویتی مربوط خود و همسرتان در آن می‌نویسید.

افراد واجد شرایط برای دریافت وام ازدواج می‌توانند به سایت ve.cbi.ir وارد شوند و فرآیند زیر را طی کنند:

فرم ثبت نام وام ازدواج ۱۴۰۳ را به صورت کامل پُر کنید.
با کلیک بر روی گزینه “مشاهده وضعیت” و وارد کردن کد رهگیری ۱۰ رقمی می‌توانید وضعیت ثبت نام اینترنتی تسهیلات را پیگیری کنید.

بعد از پیگیری وضعیت و مشخص شدن زمان مراجعه حضوری، حداکثر ۱۲ روز کاری فرصت دارید تا به همراه مدارک خود به بانک و شعبه مورد نظر مراجعه نمایید.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع : ساناپرس

مطالب مرتبط