مای مدیو آموزش و پرورش

ورود به سایت مای مدیو my medu.ir آموزش و پرورش, سامانه مای مدو my.medu.ir, پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش برای فرهنگیان, دانش آموزان و اولیای دانش آموز

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ، سامانه  مای مدیو آموزش و پرورش را در ادامه مشاهده فرمائید. پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش به نشانی my.medu.ir زیر نظر این سازمان به منظور ارائه خدمات گوناگون به دانش آموزان، فرهنگیان و سایر افراد راه اندازی شده است.

کاربران می توانند با ورود به سامانه مای مدیو آموزش و پرورش اقدام به انجام امور مورد نیاز خود نموده و به آسانی به سایت های زیر نظر آموزش و پرورش دسترسی داشته باشند.

سامانه مای مدیو – my medu – وزارت آموزش و پرورش

ورود به مای مدیو آموزش و پرورش

پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش  my medu ir درگاه آنلاین جدیدی می باشد که این وزارت خانه به منظور ارائه خدمات آنلاین به کاربران خود ایجاد کرده است. همانند سایر ارگان ها و سازمان های بزرگ، آموزش و پرورش هم سامانه های متعددی را جهت ارائه خدمات آنلاین به گروه های مختلف از جمله دانش آموزان و فرهنگیان ایجاد نموده است.

واحد پنجره خدمات هم یکی از این موارد است که امکانات متعددی را برای گروه های کاربری فراهم می کند. مهم ترین گروه های کاربری این سامانه شامل سه دسته فرهنگیان، دانش آموزان و اولیای آن ها می باشند.

خدمات در نظر گرفته شده از طریق این سایت به آدرس اینترنتی my.medu.ir هم برای هر یک از این گروه ها متفاوت است. برای مثال، دریافت فیش حقوقی و حکم کارگزینی برخی از متداول ترین خدمات آنلاین این سایت برای فرهنگیان به شمار می آیند. پیش ثبت نام مدارس، استعلام شهریه و دریافت کارنامه هم تعدادی از امکانات مهم آن برای دانش آموزان محسوب می شوند.

معرفی پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش my.medu.ir

پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش سامانه ای می باشد که فرهنگیان، اولیا، دانش آموزان و دیگر کاربرانی که نیازمند استفاده از خدمات مرتبط با آموزش و پرورش هستند، می توانند با ورود به این سامانه به تمامی سایت های مورد نیاز خود و سازمان های تابعه آموزش و پرورش دسترسی داشته باشند.

پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش به آدرس my.medu.ir می باشد که شامل سه بخش برای گروه های مختلف کاربران است. در ادامه مقاله به بررسی هریک از این بخش ها پرداخته شده است تا متقاضیان با تمامی امکانات این سامانه آشنا شوند.

بخش خدمات الکترونیک فرهنگیان

در این بخش فرهنگیان می توانند با در دسترس داشتن کد ملی و رمز عبور خود که همان رمز ورود به سامانه رتبه بندی معلمان می باشد وارد شده و از امکانات سایت مانند دریافت فیش حقوقی، حکم کارگزینی، سوابق، رتبه بندی فرهنگیان و دیگر خدمات استفاده نمایند.

 بخش خدمات الکترونیک دانش آموزان

 دانش آموزانی که قصد پیش ثبت نام در مدارس، ورود به سامانه دانلود کتاب درسی، دریافت کارنامه و دیگر خدمات را دارند، می توانند از این سامانه استفاده نمایند. به طور مثال دانش آموزانی که نیازمند دریافت مدرک تحصیلی هستند، می توانند با کلیک بر روی منو استعلام مدرک تحصیلی، مستقیما به سایت emt.medu.ir وارد شده و درخواست خود را برای دریافت این گواهی ثبت نمایند.

 بخش خدمات الکترونیک عموم

 متقاضیانی که در سال های گذشته مدرک تحصیلی خود را دریافت نموده اند و خواهان استعلام از مدارک تحصیلی دیپلم و یا پیش دانشگاهی خود می باشند، می توانند با انتخاب منو مربوطه در سایت مای مدیو اقدام به دریافت استعلام مدرک تحصیلی خود از آموزش و پرورش نمایند. لازم به ذکر است که داوطلبان کنکوری که به نتایج سوابق تحصیلی ارسالی آموزش و پرورش به سازمان سنجش اعتراض دارند می توانند با مراجعه به سایت مای مدیو، و ورود به پنل کاربری خود به عنوان دانش آموز و یا سایر، از بخش آزمون سراسری، ثبت اعتراض به نتایج را انجام دهند.

پایان/*

اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.