• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
  • برابر با : Tuesday - 28 June - 2022

اخبار ویژه

فال ابجد امروز 8 تیر 1401 + فال ابجد من / فال روزانه امروز سه شنبه 8 تیر 1401 + فیلم آخرین وضعیت تعیین تکلیف حقوق بازنشستگان تیر 1401/ دولت در برابر افزایش حقوق بازنشستگان مقاومت می‌کند؟ نتیجه نهایی افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی چه شد؟/ چشم انتظاری موسپیدان کِی تمام می شود؟ 1401/04/07 زمان دقیق اجرای رتبه بندی معلمان مشخص شد؟/ بالاخره حقوق معلمان از کِی زیادتر می شود؟+ جزئیات 7 تیر تنش در مجلس بر سر عدم اجرای رتبه بندی معلمان امروز 7 تیر/ وزیر آموزش و پرورش باید استیضاح شود بازنشستگان سورپرایز می شوند | واریز افزایش حقوق بازنشستگان امشب؟ 7 تیر 1401 وضعیت آب و هوا در هفتم تیر/ روند افزایش دما در کشور ادامه دارد دولت باید نظر مجلس درباره حقوق بازنشستگان را بپذیرد/ قبل از پایان تیر کام مستمری‌بگیران شیرین می‌شود؟ فال ابجد 7 تیر 1401 + فال ابجد من / فال روزانه امروز دوشنبه 7 تیر 1401 + فیلم آیا رتبه بندی معلمان کنسل می شود ؟! /صدای مجلس هم درآمد ! جزئیات مهم از طرح متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان | ۲۵ درصد باقی‌مانده متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان اجرایی شود+ جزئیات 6 تیر خبر خوش برای بازنشستگان / دولت کوتاه آمد/ معاون اول رئیسی اصلاح حقوق بازنشستگان را اعلام می کند جزئیات مهم از طرح متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان | ۲۵ درصد باقی‌مانده متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان اجرایی شود جزئیات یک جلسه مهم | سرپرست وزارت کار: خبر خوشی درباره حقوق بازنشستگان دارم فال قهوه ۷ تیر ۱۴۰۱ خبر مهم آموزش و پرورش برای معلمان امروز دوشنبه6 تیر 1401 | جزئیات ثبت‌نام بیمه تکمیلی فرهنگیان اعلام شد فال روزانه سه شنبه ۷ تیر ۱۴۰۱ وضعیت آب و هوا در ششم تیر/ آسمان نوار غربی کشور غبارآلود است فال ابجد 6 تیر 1401 + فال ابجد من / فال روزانه امروز یکشنبه 6 تیر 1401 + فیلم سکته پدر شوهر بعد دیدن خیانت عروس!

ماه تولد همسرتان را بدانید میفهمید چه دروغ‌های می‌گویند!

  • کد خبر : 1321959
  • 02 تیر 1401 - 4:30
ماه تولد همسرتان را بدانید میفهمید چه دروغ‌های می‌گویند!
همه ی افراد دلیلی برای دروغ گفتن دارند و در شرایط خاص مجبور به انجام آن میشوند همچنین این شرایط در متولدین ماه های تولد یکسان است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ANDISHEMOASER News Agency،قطعا همه افراد شخصیت متفاوتی نسبت به دیگری دارند و ممکن است هر کدام تحت شرایط خاصی زبان به دروغ باز کنند و جالب است بدانید که این مسئله را می توان از لحاظ روانشناسی هم تحلیل کرد و گفت که متولدین ماه های مختلف تحت چه شرایطی دروغ می ‌گویند یا بهتر است بگوییم که چه چیزی باعث می شود تا دروغ بگویند. این بخش را به عوامل موثر در دروغگویی افراد متولدین ماههای مختلف اختصاص داده ایم، شما میتوانید به ماه تولد همسرتان در این بخش مراجعه کنید و متوجه شوید که همسرتان در چه شرایطی مجبور به دروغ گفتن می‌شود تا او را در آن شرایط قرار نداده و او را مجبور به این کار نکنید.

فروردین

فروردین ماهی ها افرادی هستند که در ارتباط با دیگران خیلی صبورانه عمل می کنند و شاید بتوان گفت که تقریباً جزء بدترین دروغگویان در بین 12 ماه دیگر هستند و همیشه دست شان در دروغ گفتن رو می شود؛ اما زمانی که بخواهند دروغ بگویند، هر گونه تلاشی را انجام می‌ دهند تا طرف مقابل متوجه نشود‌. اگر احساس کنند که نظر و عقیده شما با آن ها متفاوت است، احتمالاً شروع به دروغگویی می کنند و خودشان را جور دیگری نشان می دهند.
اردیبهشت

اردیبهشتی ها هم خیلی در دروغگویی مهارتی ندارند. اگر چیزی را باور نکنند، نمی توانند خودشان را خیلی خوب حفظ کنند و همه چیز لو می رود و طرف مقابل متوجه می شود؛ اما از آن جایی که معصومِ مطلق نیستند، ممکن است زمان هایی هم دروغ بگویند. اگر متوجه شوند که دیگران به آن ها توجهی نمی کنند، مطمئنا می خواهند با دروغ گفتن در مورد یک مسئله توجه ها را جلب کنند‌.

خرداد

خرداد ماهی ها مدام ذهنیت شان عوض می شود، بنابراین اگر احساس کردید که شخصیت آن ها عوض شده؛ یعنی می خواهند هر چیزی را پنهان کنند و دروغ بگویند و نباید تعجب کنید.‌ آن ها در مورد دروغی که قرار است بگویند برنامه ریزی هم دارند و می دانند که چه زمانی باید دروغ گفت که معمولاً برای جلب اعتماد دیگران این کار را می کنند و قصد بدی ندارند.

تیر

هیچ کس نمی داند که تیر ماهی ها چگونه موضوعات مختلف را به یکدیگر ربط می دهند و در مورد یک موضوع یا یک مسئله دروغ می گویند. آن ها معمولاً با دروغ هایی که می گویند با احساسات دیگران بازی می کنند؛ اما این مسئله برای شان مهم نیست و فقط می‌ خواهند به هدف خودشان برسند و کار خود را پیش ببرند و برای کنترل احساسات شان خیلی راحت زبان به دروغ باز می کنند.

مرداد

مرداد ماهی ها افراد دراماتیکی هستند. نیاز به توجه دارند و در شرایط خیلی نادری دروغ می گویند. آن ها معمولا وفادار هستند و زمانی لب به دروغ باز می کنند که احساس کنند طرف مقابل می خواهد رابطه اش را با او قطع کند. در چنین حالتی شخصیت کاریزماتیکی به خودشان می گیرند و داستان می سازند.

شهریور

شهریور ماهی ها از دروغ متنفر هستند. آن ها روی صداقت خیلی تاکید دارند؛ حتی اگر حقیقت برایشان خیلی تلخ باشد؛ اما گاهی هم توانایی دروغ گفتن پیدا می کنند؛ البته اگر منافع شان در خطر بیفتد. اگر احساس کنند حقیقت به گونه ای است که باعث می شود خوب به نظر نرسند و دیگران در مورد آنها بد فکر کنند، کمی دروغ می گویند.

مهر

دروغ گفتن مهر ماهی ها اینگونه است که همیشه کل حقیقت را نمی گویند و یک نکته مهم را جا می‌ اندازند و همین باعث می شود که از نظر طرف مقابل دروغگو به نظر برسند و خیلی خوب هم دروغ می گویند. زمانی که با کسی کشمکش و درگیری داشته باشند، برای حفظ منافع شان دروغ خواهند گفت.

آبان

آبان ماهی ها بهترین دروغگویان در بین 12 ماه دیگر هستند و خیلی خوب احساسات خود را پنهان می کنند. آنها به گونه ‌ای دروغ می گویند که شما به خودتان شک کنید؛ خیلی خوب چند دروغ را با یکدیگر ترکیب می کنند. ممکن است این دروغگویی در هر زمانی برای شان اتفاق بیفتد تا بخواهند شرایط را به نفع خود پیش ببرند‌.

آذر

آذر ماهی ها وقتی که می خواهند دروغ بگویند، کمی شوخ طبع می شوند. در واقع آن ها افراد صادقی هستند و به خاطر همین در دروغ گویی مهارتی ندارند و دروغ هایشان مسخره به نظر می رسد؛ اما به هر حال ممکن است برای رسیدن به هدف شان یا تعریف کردن از خود و جلب توجه طرف مقابل خیلی زیاد اغراق کنند و دروغ بگویند.

دی

اگر یک دی ماهی تصمیم بگیرد که دروغ بگوید، خیلی خوب این کار را انجام می دهد و در مورد آن جدی عمل می کند و هیچ کس هم متوجه این دروغ نمی شود، زیرا آن ها افراد قابل اعتمادی به نظر می رسند و حتی دروغگویی شان هم برای این است که اعتماد طرف مقابل را جلب کنند.

بهمن

بهمن ماهی ها خیلی خوب می توانند روی دیگران تاثیر بگذارند و در افکارشان غرق شوند، زیرا مدام در حال تجزیه و تحلیل شرایط می‌ باشند و اگر لازم باشد، خیلی خوب داستان سازی می کنند و دروغ می گویند و در انجام این کار مهارت دارند. زمانی دروغ می‌ گویند که احساسات شان جریحه دار شده باشد؛ اما خیلی راحت خود را کنترل کرده و دروغ می‌ گویند تا طرف مقابل متوجه درگیری حسی آن ها نشود.

اسفند

اسفند ماهی ها قدرت ذهن خوانی بسیار بالایی دارند و خیلی خوب با دیگران همکاری می کنند و در مورد کارهای مختلف از جمله دروغ گفتن هم خیلی خلاقانه عمل می کنند. متولدین اسفند ماه زمانی که احساس کنند در جایی گیر کرده اند و راه فراری ندارند، زبان به دروغ باز می کنند پس بهتر است آنها را در تنگنا قرار ندهید.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://andishemoaser.ir/?p=1321959
  • منبع : منیبان

ثبت دیدگاه

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ساماندهی

logo-samandehi