اجتماعی

ماهیت فیش تامین اجتماعی چیست؟

در واقع فیش تامین اجتماعی، سندی کلیدی است که اطلاعات مربوط به سابقه بیمه و میزان حق بیمه پرداختی یک فرد را نشان می‌ دهد. به صاحبان بیمه اختیاری

ماهیت فیش تامین اجتماعی چیست؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصربه نقل از اندیشه قرن در واقع فیش تامین اجتماعی، سندی کلیدی است که اطلاعات مربوط به سابقه بیمه و میزان حق بیمه پرداختی یک فرد را نشان می‌ دهد. به صاحبان بیمه اختیاری برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنبد.

ماهیت فیش تامین اجتماعی چیست؟

فیش تامین اجتماعی چیست؟
در واقع فیش تامین اجتماعی، سندی کلیدی است که اطلاعات مربوط به سابقه بیمه و میزان حق بیمه پرداختی یک فرد را نشان می‌ دهد. به صاحبان بیمه اختیاری مشاغل آزاد یا خویشتن فرما کمک می‌کند تا هزینه‌ های مربوطه را به طور کامل و منظم در موعد مقرر پرداخت کنند.

یکی از مزایای مهم دریافت فیش تامین اجتماعی با کد ملی، امکان دریافت وام از بانک‌ ها و سایر مؤسسات اعتباری می‌ باشد. با ارائه این فیش به عنوان مدرک سابقه بیمه، از تسهیلات وام با شرایط مناسب‌ تری بهره‌ مند خواهید شد.

فیش حقوقی جدید بازنشستگان

ماهیت فیش تامین اجتماعی چیست؟

موارد استفاده از فیش تامین اجتماعی عبارتند از:

ارائه به کارفرما برای محاسبه حقوق و مزایا
ارائه به وام‌ دهندگان برای دریافت وام
ارائه به مراجع ذی صلاح برای انجام امور اداری مانند محاسبه حقوق بازنشستگی و یا از کارافتادگی
کنترل و پیگیری سابقه بیمه پرداختی

دریافت الکترونیکی فیش تامین اجتماعی با کد ملی
در این گزارش از اندیشه معاصر، به شرح گام به گام نحوه دریافت فیش تامین اجتماعی با کد ملی از طریق سامانه خدمات الکترونیکی سازمان تامین اجتماعی می‌ پردازیم:

۱.ورود به سایت

در اولین مرحله لازم است به سایت سامانه یکپارچه تامین اجتماعی بروید. برای این اقدام می‌ توانید از هر نوع مرورگر در گوشی یا سیستم استفاده کنید. ابتدا باید نام کاربری و رمز ورود منتخب را به درستی در داخل کادر وارد کنید.

۲.ثبت نام

اگر شخص برای اولین بار است که وارد سامانه می‌شود، بر روی گزینه ثبت نام کلیک نمایید و مراحل مربوطه را جهت ایجاد حساب کاربری طی کنید.

اگر مراحل ثبت نام پیش از این یک بار انجام شده‌ است، باید نام کاربری و رمز عبوری که قبلا انتخاب شده را در این کادرهای مربوطه وارد کنید.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط