ماموریت مهم یک پرسپولیسی در پرتغال

امشب و در هفته بیست و هشتم لیگ برتر پرتغال ماریتیمو با امیر عابدزاده و علی علیپور میزبان تیم ریوآوه خواهد بود. تیم فصل گذشته مهدی طارمی. خبرورزشی – شرایط پیش از این بازی اصلا برای تیم ماریتیمو خوب پیش نرفته است. فارنسی یکی از رقبای ماریتیمو در خانه تیم فریرا ۲ بر صفر به […]

امشب و در هفته بیست و هشتم لیگ برتر پرتغال ماریتیمو با امیر عابدزاده و علی علیپور میزبان تیم ریوآوه خواهد بود. تیم فصل گذشته مهدی طارمی.

ماموریت مهم یک پرسپولیسی در پرتغال

خبرورزشی – شرایط پیش از این بازی اصلا برای تیم ماریتیمو خوب پیش نرفته است. فارنسی یکی از رقبای ماریتیمو در خانه تیم فریرا ۲ بر صفر به برتری رسید. همین نتیجه موجب شد تا فارنسی ۲۵ امتیازی شود و جای ماریتیمو را در رده شانزدهم جدول بگیرد و هم اکنون ماریتیمو با حضور در رده هفدهم جدول یکی از گزینه های سقوط بشمار می‌رود. در لیگ برتر پرتغال تیم‌های هجدهم و هفدهم مستقیم به دسته پایین‌تر سقوط می‌کنند و تیم شانزدهم هم در مرحله پلی‌آف حاضر می‌شود. البته این فرصت در ۷ بازی باقی مانده به خصوص بازی امشب برای ماریتیمو مهیا است تا با نتیجه‌گیری خوب در برابر حریفان وضعیت خود را در جدول رده‌بندی تغییر دهد.

بیشتر بخوانید:

  • پایان کار لژیونر استقلالی در شارلروا/ او به استقلال برمی‌گردد؟

علی علیپور که در هفته بیست و ششم لیگ برتر پرتغال و در برابر فارنسی اولین گل فصل خود را به ثمر رساند امیدوار است اینبار در برابر ریوآوه برای تیمش گل سه امتیازی به ثمر برساند. تماشاگران تیم ماریتیمو در فضای مجازی به او روحیه داده اند و از او خواسته اند در هفته‌های باقی مانده با گل‌هایی که می‌زند تیمش را در جدول رده بندی لیگ برتر پرتغال نگه دارد. او هم چنین در مصاحبه‌ای که با سایت باشگاه داشته به این نکته اشاره کرده باور سقوط تیم به دسته پایین‌تر اصلاً غیرقابل تصور است و او و همه هم‌تیمی‌هایش به ماندن در جدول بازی‌ها امیدوار هستند و آنرا باور دارند.

جالب اینکه ریوآوه حریف امشب تیم ماریتیمو صلابت فصل گذشته را ندارد. با جدایی مهدی طارمی از این تیم ریوآوه به یک تیم معمولی تبدیل شده است. در حالی که ریوآوه فصل گذشته را با عنوان پنجمی به پایان برد هم اکنون تیم سیزدهم جدول به حساب می‌آید. با ۲۹ امتیاز از ۲۷ بازی. در صورتی که ماریتیمو برنده بازی امشب با ریوآوه شود ۲۷ امتیازی خواهد شد و دست کم از فارنسی جلو خواهد زد.

خبر ورزشی